با این ربات کارهای روزانه ی خود را فراموش نخواهید کرد

2

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که موضوع مهمی را فراموش کنید که نباید فراموش می کردید؟ البته با این حجم گسترده از درگیری های ذهنی هیچ جای تعجبی نیست که هر کدام از ما، با این مشکل مواجه شویم. اما امروز تکنولوژی مانند همیشه به کمکمان می آیند تا این مشکل را برطرف کند.

تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری مانند تلگرام، سبب شده است که ربات هایی پدید آیند که دسترسی به مسائل مختلف را برای ما سهل و آسان کنند و برخی مشکلات را مرتفع سازند.

یکی از همین مشکلاتی که ما روزانه با آن سر و کار داریم، یادآوری کارهای روزانه ای است که حتما باید آن ها را انجام دهید. برای رفع این مشکل باز یکی از ربات های تلگرام، می تواند به خوبی عمل کند.

ربات تلگرام delorean

ربات تلگرام delorean

یادآوری کارهای خود را به دست DeLorean بسپارید

DeLorean در اصل یک ربات یادآور است که می توانید با تنظیم برنامه روزانه خود در آن، از فراموشی در کارهای مهم تان اجتناب کنید. کار با این ربات بسیار آسان است، تنها کافی است زبان مورد نظر یا نام کشورتان را برای این ربات ارسال کنید.

با این کار، DeLorean منطقه جغرافیایی شما را شناسایی و ساعتش را با زمان منطقه شما هماهنگ می کند.  بعد از این مراحل، کافی است شما از کلید Add Notification استفاده کنید و یک یادآور تازه را درست کنید و در آن به کاری که می خواهید در تاریخی مشخص انجام دهید، اشاره کنید.

ربات تلگرام delorean

ربات تلگرام delorean

باید بگوییم که این ربات، قدرت بسیار خوبی در تشخیص تاریخ و ساعت دارد و می تواند به سرعت آن ها را از میان متن شما شناسایی کند. امیر امر سبب شده است که بسیاری از مراحل برای گذاشتن یک پیام یادآور، حذف شوند و این روند تسریع یابد.

اما مشکلی که در این ربات وجود دارد این است که این ربات هنوز از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند و این برای کسانی که زبانی انگلیسی را فرا نگرفته است، مشکل و نقطه ضعفی بزرگ است.

البته در کل باید بگوییم که این ربات، ربان بسیار خوب و کاربردی برای یادآوری اموری است که باید انجام دهید و ممکن است آن ها را به دست فراموشی بسپارید. به کمک Delorean می توانید امور روزانه ی مهم خود را دسته بندی کنید و با ارسال پیام یادآوری،

هرگز انجام دادن آن ها را فراموش نکنید.

چنانچه از این ربات استفاده کردید، نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک:

2 دیدگاه