با این راهکارها فضای رستوران را جذاب کنید

1

بهتر است درب ورودی رستوران، فست فود یا کافی شاپ طوری طراحی شود که به نحوی خوش آمد گویی شادی برای میهمانان باشد. استفاده از یک یا چند گلدان در ورودی غذاخوری میتواند از همان ابتدا حس خوبی را به مشتری بدهد!
استفاده از متریال مناسب
متریال مورد استفاده در طراحی داخلی فست فود یا رستوران بسیار مهم است. یک ساختمان ساده هیچوقت جذابیت دیوار و کف پوشیده و تزیین شده با چوب های زیبای جنگلی را نخواهد داشت. هیچ کس یک سطح سیمانی بی روح را به یک سازه چوبی زیبا ترجیح نمی دهد!

تعداد میز و صندلی ها
تعداد میز و صندلی ها و طرز چینش آنها بسیار مهم است. باید به تعداد کافی میز و صندلی دو نفره، چهار نفره و حتی بیشتر در رستوران موجود باشد تا برای همه قشر و خانواده ها جای کافی برای نشستن باشد. بی شک افراد یک خانواده دوست دارند همگی روی یک میز بنشینند! این کار حتی در بهینه سازی فضا هم نقش دارد.

تزیین فضای رستوران

تزیین فضای رستوران

استفاده از آثار هنری
تماشای یک تابلو و اثر هنری میتواند هر کسی را برای مدت زمانی سرگرم کند. در این فرصت که مشتری ها مشغول تماشا و لذت بردن از آثار هنری هستند. کارکنان رستوران می توانند غذای سفارش داده شده را آماده کنند. سعی کنید فضا و دیوارهای خالی را با آثار هنری مزین کنید تا مشتری ها گذر زمان را احساس نکنند.

استفاده از گل های طبیعی
گل های طبیعی طراوت و شادابی را به محیط می بخشند. پخش شدن رایحه طبیعی گل ها در فضای رستوران شاید تا مدتها در خاطره مشری ها بماند. آرامشی که استشمام عطر گل های طبیعی به مشتری می دهد خود دلیلی برای مراجعه بعدی آنها به رستوران است.

منحصر به فرد بودن فضا
مصنوعات بسیاری برای منحصر به فرد کردن فضا وجود دارند گاهی استفاده از یک لوستر خاص و پر زرق و برق یا آنکه استفاده از تنه درختان به جای صندلی و میز به صورت نمادین می تواند فضای رستوران را خاص کند. اگر خلاقانه فکر کنید برای خاص کردن فضا راهکارهای زیادی خواهید یافت!

اشتراک:

۱ دیدگاه