با این اپلیکیشن استوری های اینستاگرام خود را طولانی سازید

1

اینستاگرام، این شبکه ی اجتماعی حرفه ای و البته بسیار معروف، با استفاده از قابلیت استوری، توانست محبوبیت بیشتری را کسب کند. اگر شما هم عضوی از این شبکه ی اجتماعی باشید و حضور فعالی نیز داشته باشید، حتما می دانید که این قابلیت محدودیت هایی نیز دارد و آن انتشار استوری های 15 ثانیه ایست!

به همین دلیل کاربرانی که از این ویژگی استفاده می کنند، مجبور هستند تا ویدئوی خود را به قطعات 15 ثانیه ای تقسیم کنند. اما دیگر این محدودیت با نرم افزاری که در ادامه به شما معرفی می کنیم، به پایان رسیده است.

با این نرم افزار ها، استوری های خود را طولانی تر کنید.

طولانی تر کردن استوری اینستاگرام

طولانی تر کردن استوری اینستاگرام

Story Cutter: ابزاری ساده اما کاربردی برای اندروید

این اپ را می توان یکی از ساده ترین و در عین حال کاربردی ترین اپلیکیشن هایی دانست که برای کاربران اندرویدی ساخته شده است. شما با دانلود آن به سرعت متوجه خواهید شد که علی رغم رابط کاربری فوق العاده ساده ای که دارد، می تواند به شدت برایتان کاربرد داشته باشد و استوری های 15 ثانیه ای اینستاگرام را برایتان طولانی تر کند.

چگونه؟

شما به کمک این نرم افزار ساده می توانید در سریع ترین زمان ممکن، ویدئوی خود را به بخش های 15 ثانیه ای تقسیم کنید و به ترتیب آن ها را در بخش استوری اپلود کنید و به اشتراک بگذارید، انگار که ویدئوی شما به همان شکل اولیه منتشر می شوند، بدون آنکه مجبور باشید قسمت هایی از آن را برش زنید.

این اپلیکیشن بسیار ساده است و تنظیمات گسترده ای در آن دیده نمی شود که گیجتان کند. عملکرد آن دقیق است و با کیفیت، فقط کافیست به محض ورود به اپ از میان دو گزینه «ضبط ویدیو» یا «انتخاب از گالری» یکی را انتخاب کنید.

مراحل ساده است، ویدئوی خود را از استوری کاتر باز کنید و در کسری از ثانیه، آن را در قطعات 15 ثانیه ای تحویل بگیرید و در حافظه ی موبایل ذخیره کنید.
سپس به اکانت اینستاگرام خود رفته و آنها را همانند پازل و به ترتیب در بخش استوری خود آپلود کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. شما می توانید این اپ را از گوگل استور دانلود کنید و از کارایی فوق العاده و ساده ی آن لذت ببرید.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. چه خوبه، اره بابا تا ویدئوهامون به جای خوبش می رسید قطع میشد