با انگشتتان تماس صوتی را دریافت کنید

0

تعدادی از مهندسان سابق سامسونگ، استارتی آپی کره ای به نام «Innomdle Lab» را پایه گذاری کرده اند که قرار است به زودی نخستین محصول خود را روانه ی بازار کنند.

اولین محصول این استارت آپ، Sgnl نام دارد که در نمایشگاه CES 2018، معرفی شد و در واقع دستبندی است که می تواند تا صدای ورودی تماس های صوتی را از طریق انگشتان دست، به گوش کاربران برساند.

برای استفاده از این گجت، کافیست کاربران، این دستبند را با تلفن هوشمند خود سینک کنند و سپس آن را به مچ دست خود ببندند. سپس با دریاقت تماس، با قرار دادن نوک انگشت دست روی گوش، می توانند به کمک فناوری القای صوتی، صدای مخاطب خود را بشنوند.

دستبند SGNL

دستبند SGNL

البته باید بگوییم که این دستبند کاربردهای دیگری دارد. مثلا می تواند فعالیت های بدنی کاربر را ردیابی کند و اعلان ها را نشان دهد. همچنین بدون آن که نیاز به اتصال به تلفن همراه باشد، می تواند به عنوان یک دستبند سلامتی زیبا و شیک، عمل کند.

در ارتباط با کیفیت صدای این محصول باید گفت که از کیفیت مطلوبی برخوردار است. گرچه احتمال دارد صحنه فرو کردن انگشت درون گوش برای انجام یک مکالمه تلفنی در خیابان تا حدودی عجیب و غیر معمول به نظر برسد.

دستبند SGNL

دستبند SGNL

قرار است که این استارت آپ کره ای، تا اسفند ماه سال جاری، این نخستین محصول خود را روانه ی بازار کند در صورتی که هنوز هیچ اطلاعاتی درباره ی قیمت این محصول در اختیار نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر بروید:

http://digiato.com/article/2018/01/08/%d8%af%d8%b3%d8%aa%d8%a8%d9%86%d8%af-sgnl-%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%a7%d9%86%da%af%d8%b4%d8%aa/

اشتراک:

نظرات بسته اند