بازی فکری پل سازی؛ Bridge Constructor

0

شاید شما هم از کسانی هستید که مهندسی را بیشتر از بازی با حروف دوست دارید! موضوع بحث در مورد بازی های اندرویدی است، از آنجایی که همه دوست ندارند وقتشان را با یافتن جواب بازی آمیرزا سپری کنند تصمیم گرفتیم تا بازی فکری تری را معرفی کنیم.

بازی چالش بر انگیز Bridge Constructor شما را به یک مهندس تمام عیار در پل سازی تبدیل می کند. همه وسایل لازم را در اختیار دارید حال وقتش است تا مهارت های فیزیک و ریاضیات خود را رو کنید و با ساخت پل های مستحکم راه را برای مردم شهر باز کنید …

اگرچه فیزیک و ریاضیات در مدرسه چندان دلچسب نیستند اما این بازی شما را عاشق فیزیک خواهد کرد. هر چه باشد ساختن یک پل گرافیکی که مردم شهری را نجات خواهد داد لذتش بیشتر از نشستن سر کلاس فیزیک است. در ساختن پل دقت لازم را داشته باشید تا وسایل نقلیه بتوانند با موفقیت از آن عبور کنند.

بازی Bridge Constructor یک یاز بهترین ها در این سبک است و از ویژگی های آن می توان به مواردی چون ساخت پل با مواد مختلف، تست پل ها با ماشین و کامیون، 40 سطح فکری برای ساخت پل و حجم مناسب آن اشاره کرد.

بازی پل سازی

بازی پل سازی

این بازی محصولی از استودیوی بازی سازی مطرح BoomBit Games است که مخصوص گوشی های اندرویدی طراحی شده و به صورت رایگان از فروشگاه گوگل قابل دریافت است.

زمانی که از روی نقشه جایی را برای ساخت پل و باز کردن راه وسایل نقلیه انتخاب کردید تمام مصالح لازم برای ساخت و ساز در اختیارتان قرار می گیرد. در این زمان بازی را در حالت دو بعدی ادامه دهید و با ایده های جدید پلی تاریخی بسازید. از ساختن پل های بی کیفیت پرهیز کنید چون قرار است ماشین های زیادی از روی آن رد شوند!

پس از ساخت پل و تست آن توسط کامیون ها می توانید سازه ای را که ساختید را به صورت سه بعدی ببینید. مکانهای زیادی در نقشه وجود دارند که ارتباط آنها قطع شده و لازم است هر بار با ایده ای نو دو نقطه از دنیای بازی را به هم متصل کنید.

نگران کمبود بودجه یا مصالح نباشید. مصالحی از جنس چوب و فلز و کابل در اختیار شماست و محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد. گرمای تابستان یا سرمای زیر صفر که همراه با برف و بوران است.

اشتراک:

نظرات بسته اند