بازی ایران و ژاپن در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

0

 

بازی ایران و ژاپن

بازی ایران و ژاپن

ما در این مقاله قصد داریم حواشی و خبرهایی از بازی ایران و ژاپن را برای شما بیان کنیم. همانطور که میدانید بازی های جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ از ۱۵ دی ماه شروع شده و تا ۱۲ بهمن ماه ادامه دارد. تاکنون بازی های زیادی انجام شده و حالا به بازی های یک چهارم نهایی رسیده ایم و روز دوشنبه ۲۸ ژانویه شاهد بازی ایران و ژاپن خواهیم بود. در ادامه مطلب پیش بینی ها و اخباری از بازی ایران و ژاپن را برای شما بازگو میکنیم.

 

خوان ششم – بازی ایران و ژاپن

 

همانطور که میدانید ایران بعد از بازی با ۵ تیم در جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹ و رسیدن به نتیجه ی ۵ برد و کلین شیت، حال به خوان ششم یعنی بازی ایران و ژاپن رسیده است. حالا باید منتظر بازی یوزهای ایرانی و سامورایی ها در روز دوشنبه ساعت ۳۰: ۱۷ باشیم و با شکست رقبای سرسخت طلسم چندین ساله  فینالیست نشدن را بشکنیم. در ادامه متن اخبار و حواشی بازی ایران و ژاپن را برای شما بیان خواهیم کرد.

 

تاریخچه ی جنگ ایران و سامورایی ها در بازی ایران و ژاپن

 

طبق سابقه ی تیم های قوی باید بگوییم که ژاپن هم مانند ایران جز تیم های قوی آسیا است و در جام ملت های آسیا، بازی ایران و ژاپن جز مهمترین بازی ها به حساب می آید. تیم ایران و ژاپن تاکنون ۱۷ بازی در مقابل هم داشته اند که در این ۱۷ بازی ۳۷ گل به ثمر رسیده است و ایران با ۶ برد و ژاپن با ۵ برد کارنامه ای پر گل را در بازی ایران و ژاپن برای خود ثبت کرده اند.

اولین بازی ایران و ژاپن در سال ۱۳۲۹ و آخرین بازی این دو تیم در سال۱۳۹۴ انجام شده است و حال بعد از گذشت چند سال روز دوشنبه ساعت ۳۰ : ۱۷ شاهد بازی ایران و ژاپن در جام ملت های آسیا  ۲۰۱۹ خواهیم بود.

 

ورزشگاه بازی ایران و ژاپن

ورزشگاه بازی ایران و ژاپن

ورزشگاه و داور بازی ایران و ژاپن

 

بازی ایران و ژاپن  ۲۸ ژانویه و ساعت۳۰ : ۱۷ در ورزشگاه هزاع بن زاید شهر العین امارات متحده عربی برگزار میشود، این ورزشگاه ظرفیت تقریبا ۲۲۷۱۷ نفر تماشاگر را دارد.
کمیته ی داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا، کریستوفر جیمز بث  برای داوری بازی ایران و ژاپن انتخاب کرده است.

 

غائبین بازی ایران و ژاپن

 

طبق بازی انجام شده ی قبلی ایران با چین مهدی طارمی مهاجم تیم ملی کشورمان با گرفتن کارت زرد از حضور در بازی ایران و ژاپن محروم شد. تیم ملی ژاپن هم طبق احتمالات فوتبالی از بین سه بازیکن، تومواکیپیش بینی بازی ایران و ژاپن ماکینو از چهار دفاع اصلی تیم ژاپن، اوراواردز مدافع و توشیهیرو آتویاما هافبک این تیم دو بازیکن غایب در بازی ایران و ژاپن داشته باشد.

 

انتقام بزرگ در بازی ایران و ژاپن

انتقام بزرگ در بازی ایران و ژاپن

انتقام بزرگ یوز های ایرانی در بازی ایران و ژاپن

 

اولین بار نیست که تیم ایران و ژاپن در مقابل هم بازی میکنند و تا اکنون شاهد ۱۷ بازی ایران و ژاپن بوده ایم. آخرین ناکامی بسیار سخت در بازی ایران و ژاپن که ایران آن را پذیرفت مربوط به ۱۴ سال پیش است که ایران را از رفتن به جام جهانی ۲۰۰۶ دور کرد. بازی ایران و ژاپن در ۱۴ سال گذشته، تیم ایران با مربیگری برانکو ایوانکوویچ در مقابل تیم ژاپن قرار گرفت. این بازی در دور رفت بازی ایران و ژاپن،  ایران با یک برد شیرین سعی کرد خود را به جام جهانی ۲۰۰۶ برساند ولی در بازی بعد ۲ – ۰ مغلوب ژاپن شد و از رفتن به جام جهانی باز ماند.

حالا بازی ایران و ژاپن در جام ملت های ۲۰۱۹ میتواند طلسم ۴۳ ساله ی فینالیست نشدن ایران را به پایان برساند. طبق تاریخچه ی بازی ایران و ژاپن ۳ بار در جام ملتهای آسیا رودر روی هم قرار گرفته اند که در این بازی ها ایران با یک باخت و دو مساوی نتوانسته از سد آهنیه رقیب سرسختش عبور کند. بازی ایران و ژاپن یک انتقام بزرگ از تیم یاران سوباسا در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ برای نزدیک شدن به قهرمانی آسیا برای ایران است.

پیش بینی بازی ایران و ژاپن

پیش بینی بازی ایران و ژاپن

 

پیش بینی چهره های ورزشی در مورد بازی ایران و ژاپن

 

پیش بینی ” شفر ” در باره ی بازی ایران و ژاپن :

 

سر مربی تیم استقلال با اعلام اینکه ایران را در کنار قطر در فینال مسابقات میبیند بیان کرد که کی روش یک مربی دقیق است و حتما تاکتیک خوبی را برای مقابله با ژاپن انتخاب میکند. شفر در پایان گفتگو خود ایران را برنده قطعی بازی ایران و ژاپن معرفی کرد.

 

پیش بینی مهدی طارمی در مورد بازی ایران و ژاپن :

 

مهاجم تیم ملی ایران که به علت گرفتن کارت زرد در بازی با چین از این رقابت محروم است، بازی ایران و چین را یک بازی پایاپای و سخت معرفی میکند. مهدی طارمی با بیان اینکه تیم ژاپن هم مانند ایران از غول های فوتبال آسیا است، پیش بینی کرد این بازی سخت به نفع تیم ایران به پایان میرسد.

 

پیش بینی حمید مطهری در مورد بازی ایران و ژاپن :

 

حمید مطهری از کارشناسان فوتبال کشورمان بازی ایران و ژاپن را برای هر دو تیم سخت پیش بینی کرد و با بیان اینکه تیم ژاپن یک تیم تاکتیکی و منظم است گفت: در بازی  ایران و ژاپن، ایران بازی آسانی را پیش رو ندارد. بازی ایران و ژاپن حتی با ضعیف شدن تیم ژاپن بازی خطرناکی است و نباید از آن غافل شویم.

 

سخن پایانی

ما در مقاله بالا قصد داشتیم جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹ و بازی ایران و ژاپن را به شما معرفی کنیم و تا حدودی حواشی و اخبار این بازیه سخت و مهم را برای شما بیان کنیم. امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده را ببرید. به امید برد تیم ایران در بازی ایران و ژاپن

اشتراک:

نظرات بسته اند