بازی ایران و اسپانیا به ورزشگاه آزادی می آید

5

سرانجام آرزوی دیرینه جامه ی عمل به خود پوشانده و امشب خانواده های ایرانی؛ زن و مرد می توانند در ورزشگاه آزادی به تماشای بازی تیم ملی فوتبال ایران با یک تیم قدر اروپایی یعنی اسپانیا بنشینند.

اگر چه بازیکنان به شکل فیزیکی غایب شکوه امشب در ورزشگاه آزادی هستند، اما صفحه ی نمایش بازی ایران و اسپانیا و هیجان و تشویق های مردم جای خالی آن ها را تا حدودی پر کرده و امیدوار هستیم صدای تشویق ها و روحیه دادن مردم از تهران، استادیوم آزادی به استادیوم شهر کازان روسیه و مستقیم به قلب ورزشکاران ایرانی برسد!…

مدیر مجموعه ورزشی آزادی قیمت بلیط بازی امروز ایران و اسپانیا را 15 هزار تومانی مطابق با قیمت تماشای یک فیلم در سینما عنوان کرد.

تماشای بازی ایران و اسپانیا در ورزشگاه آزادی

تماشای بازی ایران و اسپانیا در ورزشگاه آزادی

وی توضیح داد: مردم می‌توانند از طریق سایت سینما تیکت نسبت به خرید بلیت و رزرو صندلی خود اقدام کنند.

ناصر محمودی فرد به خبرنگار خبرگزاری ایسنا گفت: ما در ورزشگاه آزادی بلیت فروشی نداریم و کسانی که می‌خواهند بازی ایران و اسپانیا را در ورزشگاه آزادی تماشا کنند باید از طریق سایت سینما تیکت نسبت به خرید بلیت و همچنین رزرو صندلی خود اقدام کنند.

وی اضافه نمود: برنامه‌ریزی ما برای حدود ۱۰ هزار جمعیت است و سعی کردیم خدمات لازم را در این زمینه به خوبی به مردم ارائه دهیم. البته اگر استقبال بیشتری صورت گیرد سعی خواهیم کرد به نحو احسن پذیرای خانواده‌ها باشیم.

همین طور مدیر مجموعه ورزشی آزادی عنوان ساخت: درب ورزشگاه آزادی برای حضور خانواده‌ها جهت تماشای دو تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران و اسپانیا امشب ساعت ۱۸:۳۰ باز خواهد شد.

وی تاکید کرد: ما سعی کردیم برای نظافت ورزشگاه آزادی غرفه‌هایی را درون ورزشگاه آزادی برای فروش خوراکی پیش‌بینی کنیم تا مردم مجبور نباشند همراه خود خوراکی به ورزشگاه وارد کنند و من از مردم خواهش می‌کنم حتی الامکان با خود خوراکی و وسایل اضافی به ورزشگاه نیاورند. با توجه به این که این اقدام برای اولین بار انجام می‌شود و مسئولان کشور و همچنین استانداری، شورای اسلامی شهر تهران و مسئولیت امنیتی اجازه حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی را فراهم کرده‌اند، امیدوارم بتوانیم دستاورد مثبتی از این حضور داشته باشیم و با مشکل خاصی مواجه نشویم.

این مسئول در نهایت گفت: تلاش ما بر این است تا مردم در اولین حضور خود در ورزشگاه آزادی شب خوب و شادی را پیش رو داشته باشند. بنابراین با توجه به جمعیت حاضر در ورزشگاه آزادی ما سعی کردیم در کنار پخش زنده بازی فوتبال ایران و اسپانیا، جنگ شادی و غرفه‌های فرهنگی در داخل ورزشگاه آزادی داشته باشیم و همچنین غرفه‌هایی نیز از نظر اقتصادی و تجاری برای فروش کالا داشته باشیم. به‌ هر حال امیدوارم که بتوانیم در اولین حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی محیط شادی را برای آنها فراهم کنیم.

اشتراک:

5 دیدگاه

  1. کاش این یه بدعت باشه و از این به بعد ببینیم که در همه ی بازی های واقعی بانوان رو راه بدن به ورزشگاه ها

  2. بازیه بعدی باشه حتما میریییییییییییییییییییییییییییییییییییییم