بازگشت گیف ها به اینستاگرام

0

حضور گیف ها در اپلیکیشن تلگرام از مدتی پیش رنگ و روی تازه ای به این پیام رسان بخشید و سپس نوبت گیف های اینستاگرام رسید. گیف ها در دنیای ارتباطات مجازی از استیکرها فوق العاده جذاب تر ظاهر شده و کاربران در هر دو اپلیکیشن به گیف ها رقبت بیشتری نشان می دهند. اما ماجرای اضافه شدن گیف ها به اینستاگرام به راستی مساله ساز شده و زمانی که گیف های نژادپرستانه در موتور جستجوی شرکت گیفی Giphy توسط کاربران دیده و کشف شد، مدیران اینستاگرام و اسنپ چت با حذف کیف ها و قطع کامل ارتباط این اپلیکیشن ها با گیفی هر گونه سوء تفاهم در زمینه ی اعتقادات نژاد پرستانه را برطرف ساختند.

گیف های اینستاگرام

گیف های اینستاگرام

عکس العمل شرکت گیفی چه بود؟

اما شرکت گیفی نیز در پی این اتفاق بدون فوت وقت و بلافاصله گیف های نژاد پرستانه را از سبد خود پاک کرد و حتی طبق آن چه در دیجیاتو آمده، تیم گیفی چهار بار کتابخانه ی گیف های خود را زیر و رو کرد تا مشکل مشابهی پیش نیاید.
با حذف گیف های نژاد پرستانه دوباره اینستاگرام جواز ورود گیف ها به این اپلیکیشن را داده و اکنون کاربران اینستا می توانند از انواع گیف ها در استوری های خود استفاده نمایند.

از بعد این ماجرا شرکت گیفی نیز قوانین سخت گیرانه و تمهیدات جدیدی در نظر گرفته است تا دیگر گیف های وارد شده به کتابخانه ی این شرکت دارای مشکلات مشابهی نبوده و دیگر درگیر چنین شرایطی نگردد.

مدیران اینستاگرام و اسنپ چت نیز اعلام داشته اند که در پس رایزنی ها و تعاملاتی که با مدیران شرکت گیفی داشته اند، ادامه همکاری کاملا بدون مشکل بوده و در آینده ای نزدیک شاهد بازگشت گیف ها به اینستاگرام و اسنپ چت برای تمام کاربران این اپلیکیشن ها در سراسر جهان خواهیم بود.

اشتراک:

نظرات بسته اند