بارش ها از جمعه دوباره آغاز می شوند

0

احد وظیفه، مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع هواشناسی از ورود یک سامانه ی بارشی جدید در روز جمعه 27ام بهمن ماه به کشور خبر داد.
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع هواشناسی توضیح داد: بر اساس تحلیل نقشه‌های پیش یابی هوا امروز(۲۵ بهمن ماه) در سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز غربی و مرکز، شمال شرق کشور بارش باران و در ارتفاعات، بارش برف ادامه دارد.
وی اضافه کرد: امروز در غالب مناطق کشور به ویژه در نواحی شرقی و مرکزی، وزش باد شدید پیش بینی می‌شود که در نواحی مستعد همراه با خیزش گرد و خاک خواهد بود.

از جمعه دوباره بارش ها آغاز خواهند شد

از جمعه دوباره بارش ها آغاز خواهند شد

احد وظیفه گفت:‌ فردا (۲۶ بهمن ماه) جو پایداری در نقاط غالب کشور حاکم خواهد بود و از اوایل روز جمعه (۲۷ بهمن ماه) سامانه دیگری از غرب کشور وارد می‌شود که شمال غرب و البرز مرکزی راتحت تاثیر قرار می‌دهد.
وی عنوان ساخت: شدت بارش برای روز جمعه برای استان‌های کردستان، جنوب اذربایجان غربی‌ و شمال کرمانشاه پیش بینی می‌شود. این سامانه بارشی تا روز سه شنبه هفته آینده (1 اسفند) روی کشور فعال خواهد بود.
همین طور وی در خصوص شرایط جوی و آب و هوایی پایتخت در روزهای پیش رو این طور گفت که:‌ فردا (۲۶ بهمن) آسمان تهران کمی ابری تا نیمه ابری با بیشینه و کمینه دمای ۱۴ و ۶درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود. آسمان پایتخت در روز جمعه (۲۷بهمن) قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی در بعد از ظهر ابری گاهی همراه با بارش باران و وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۱۳ و ۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.
منبع: ایسنا

اشتراک:

نظرات بسته اند