ایران تلنت؛ سایت کاریابی رایگان

0

این روزها اکثر جوانان بی کارند و معمولا با رصد آگهی استخدام در روزنامه یا وب سایت سعی بر کاریابی دارند. الته اگر خوش شانس باشند و قبل از آنها کس دیگری پذیرش نشده باشد!

یکی از وب سایت های فعال در این زمینه ایران تلنت “IranTalent.com” است اما با این تفاوت که برای کاربران ایرانی که زبان انگلیسی بلدند راه اندازی شده، اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که با علاوه بر تخصص در هر رشته ای به زبان انگلیسی نیز مسلط هستید این وب سایت را از دست ندهید.

ایران تلنت یک سرویس کاملا آنلاین است. متخصصین و افراد جویای فرصت های شغلی بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای پس از ثبت نام در سایت، مشخصات فردی، سوابق تحصیلی و خلاصه تجارب کاری خود را در چند فرم آنلاین وارد می کنند. این اطلاعات توسط سایت بطور اتوماتیک تبدیل به یک رزومه آنلاین (CV) شده و در بانک اطلاعاتی IranTalent.com ذخیره می شود.

ایران تلنت

ایران تلنت

از طریق این سایت، شرکتها و موسسات می توانند بهترین مدیران و متخصصین را در کمترین زمان یافته و از آنان برای فعالیت در مجموعه خود دعوت به همکاری نمایند.

همچنین شرکت ها فرصت های کاری خود را بر روی سایت آگهی می کنند. سایت بصورت اتوماتیک هر هفته آخرین موقعیت های شغلی آگهی شده را به افرادی که تحصیلات، تجربه کاری یا علایق حرفه ای مرتبط دارند ایمیل می کند. علاقمندان به هر موقعیت شغلی پس از مطالعه آگهی و توضیحات ذیل آن، درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال می کنند و در اینصورت رزومه آنان بدست کارفرما می رسد. کارفرما پس از بررسی رزومه های دریافتی، نیروهای مورد نظر خود را انتخاب کرده، از آنها برای مصاحبه و دیدار حضوری دعوت می کند.

شرکتها همچنین امکان این را دارند که نیروهای مورد نظر خود را مستقیما در مجموعه رزومه های جمع آوری شده در بانک اطلاعاتی سایت جستجو کنند.

کلیه خدمات IranTalent.com برای متخصصین و متقاضیان فرصت های شغلی کاملا رایگان است و هیچ گونه هزینه ای برای ثبت نام در سایت دریافت نمی شود. در صورت یافتن فرصت کاری از طریق سایت نیز نیاز به پرداخت هیچ مبلغی نیست.

اشتراک:

نظرات بسته اند