ایده های کافی شاپی

0

افرادی که به اغلب اوقات به کافه می روند, می دانند که یک کافه چه خصوصیاتی باید داشته باشد تا به یک پاتوق تبدیل شود. اگر از مسائلی نظیر خدمات, کیفیت غذا و … فاکتور بگیریم, نکات مهم دیگری وجود دار که موجب جلب نظر افراد می شود. معماری داخلی کافی شاپ است. یک طراحی داخلی زیبا و ایده آل می تواند تاثیر بسیار مثبتی در شکل گیری حس و حال کافه داشته باشد. جالب است بدانید که تنها دکوراسیون داخلی کافی شاپ می تواند کافه ای را محبوب مشتری ها کند. در ادامه ی مطلب برخی از ایده های تازه را برای به جریان درآوردن حس و حال خوب در کافی شاپ های مدرن را آورده ایم. با ما همراه باشید.

پنجره ای به طرف خیابان

افراد زیادی هستند که دوست دارند در یک کافه بشینند و ساعت ها به نقطه ای معلوم خیره شوند و یا با دوستانشان صحبت کنند و به خیابان خیره شوند. برای این دسته از افراد وجود صندلیرو به خیابان بسیار خوشایند خواهد بود. برای آن که فضای پشت پنجره ها جای کافی برای چیدن میز و صندلی داشته باشد, حتما احتیاجی نیست که منظره ای رویایی پیش رو باشد. رفت و آمد های روزمره و عادی که در خیابان مشاهده می کنیم, می توانند سوژه های فوق العاده ای برای قاب پنجره های یک مافه باشند. زمانی که شما پشت پنجره نشسته اید, هر چه که در طرف دیگر می بینید, داستانی برای شما هستند.

محلی برای دل نوشته ها

بهتر است بدانید که کافه هایی که محل رفت و آمد افراد پر احساس هستند, همیشه به گونه ای دیگر جلب توجه می کند. رد پای این افراد در کافه باقی می ماند و داستانشان روی در و دیوار هک می شود. افراد کافه نشین هر کدام مشغله ها و ماجرا های خاصی دارند. کافه محلی نیست که تنها یک قهوه با کیک بخورید و بلافاصله بروید. کافه اگر اصولی طراحی شده باشد, شما را جذب می کند, نگه می دارد و حستان را عوض می کند. بعضی ها حتی شما را به نوشتن افکار و مشغله های تان دعوت می کنند و آن ها را مثل یادگاری نگه می دارند.

دیوار های آجری

امروزه کافه هایی با دیوار های آجری رنگ نخورده, زیاد به چسم می خورد. در صورتی که بخواهید در کافه با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید, بهتر است تجملات و تکنولوژی را کنار بگذارید. و حالی که در دیوار های آجری وجود دارد, با هر آن چه که در بتن و سنگ و کاشی می بینید فرق دارد. آجر انگار خاکی تر از همه است، شکل و رنگ آن گرم است و حسی که می سازد، خیلی راحت تر به دل آدم می نشیند. حس کوچه های تنگ محله های قدیمی با آدم های خوب و دل های صاف.

کافی شاپ

کافی شاپ

شعار های کافه نشین ها

چند بار به کافه های دنج بروید, حتما متوجه خواهید شد که از اصطلاحات خاصی استفاده می کنند. دنیا و زندگی آن ها با بقیه ی افراد متفاوت است. در ساعاتی که به کافه می روند, زندگی شهری و شلوغ خود را فراموش می کنند. کافه نشین ها برخی مواقع با طعنه, شهر, کنایه و شعار درد و دل می کنند, از بین آن ها برخی معروف ترند. شعار های را گاهی می توان قاب کرد و به دیوار زد.

اشتراک:

نظرات بسته اند