ایده های خلاقانه برای طراحی داخلی کافی شاپ

0

کافی شاپ ها مکانی نجات دهنده می باشند که هر وقت بخواهی بتوانی به آن سری بزنی, دوستی را ملاقات کنی, قهوه ای بخوری, کتاب بخوانی و یا حتی یادداشت های روزانه ات را بنویسی. بهتر است بدانید که همیشه کیفیت غذا و پذیرایی یک کافی شاپ علت انتخاب آن به عنوان پاتوق همیشگی نیست, گاهی طراحی داخلی کافی شاپ مدرن, یک المان, یک ایده یک خلاقیت خاص موجب می شود تا آن مکان برایتان اولین انتخاب باشد. آیا تا به حال به این مسئئله فکر کرده اید که چگونه طراحی داخلی کافی شاپ خود را منحصر به فرد کنید؟ حتما نباید هزینه ی زیادی را متقبل شوید, تنها با چند ایده ی کوچک و مقرون به صرفه نیز می توانید این کار را انجام دهید.

فرش های جذاب و اصیل در طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ

همان طور که می دانید استفاده از فرش در طراحی داخلی کافی شاپ مرسوم نیست, اما می توانید متفاوت باشید, یک فرش ایرانی زیبا با رنگ های گرم و گیرا را در بهترین قسمت کافی شاپ تان بیندازید و مشتری های خود را متعجب سازید. این عمل موجب می شود تا شما متفاوت تر به نظر بیایید که این کار برای مشتری ها جذابیت و تازگی دارد.

نشیمن هایی متفاوت برای صندلی ها و مبلمان کافی شاپ

اگر می خواهید مشتریان شما زمان بیشتری را در کافی شاپ شما صرف کنند بدون آن که خسته شوند, برای نشیمن گاه های صندلی و مبلمان کافی شاپ کوسن ها و یا بالشتک هایی کوچک درست کنید تا مشتریان احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

نورپردازی های خلاقانه در طراحی داخلی کافی شاپ ها

اگر از چراغ های زیبا و جالب در طراحی دکوراسیون کافی شاپ استفاده کنید, می توانید ظاهری جذاب و دیدنی به کافی شاپ خود هدیه بدهید. چراغ های زیبا و منحصر به فرد می تواند ظاهری خاص به کافی شاپ بدهد.

آویز های سقفی جذاب در طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ

بهتر است برای جذابیت بیشتر فضای داخلی کافی شاپ از وسایلی که استفاده می کنید, برای تزئین کافی شاپ نیز استفاده کنید. به طور مثال تعدادی قهوه جوش های دست دوم و کهنه تهیه کنید, آن ها را رنگ بزنید و از سقف کافی شاپ آویزان کنید. به همین راحتی شما می توانید فضایی جذاب برای کافی شاپ خود خلق کنید.
از وسایل دکوری شاخص در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنید
برای زیبا تر شدن فضای داخلی کافی شاپ از یک عنصر تزئینی شاخص استفاده کنید که مشتریان کافی شاپ شما را با آن به خاطر بیاورند. عناصری همچون یک لوستر گیرا و زیبا و یا یک گلدان قدیمی گرانبها و حتی تابلویی بسیار نفیس و ارزشمند, هر جیزی که با فضای داخلی کافی شاپ شما هماهنگی بیشتری داشته باشد.

کتاب خانه های مخصوص کافه و کافی شاپ

یک کتاب خانه متفاوت و هماهنگ با حال و هوای کافی شاپ شما می تواند همان عناصر تزئینی باشد که در بخش قبلی راجع به آن صحبت کردیم, باشد. کتاب خانه ای به شکل فنجان های قهوه ای که استفاده می کنید, با رنگ هایی زیبا که چشم ها را به خود خیره کند و اورا مجاب کند که حتی برای خواندن عنوان کتاب ها هم که شده سری به کتاب خانه بزند. ساختن این کتاب خانه ها بسیار راحت است, تنها کافی است به نجاری محله تان مراجعه کنید و کتاب خانه ی مورد نظر را سفارش دهید.

فضایی جالب و دیدنی برای نگه داری ماگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ

می توانید از تعدادی شاخه ی درخت خشکیده که به شکل درخت در گوشه ی آشپزخانه ی کافه تان در آمده است برای نگهداری ماگ ها استفاده کنید.. این درخت زیبا می تواند المانی منحصر به فرد در کافی شاپ شما باشد, حتی می توانید از این درخت به عنوان قفسه ی نگهداری ماگ هایی که قصد فروش آن را دارید, استفاده کنید. این ایده بسیار کم خرج ولی متفاوت برای طرای داخلی کافی شاپ است.

منوی متفاوت کافی شاپ

هرچیزی را که در فضای داخلی کافی شاپ می خواهید از آن استفاده کنید را به صورت بسیار خلاقانه طراحی نمایید. رومیزی ها و تابلو ها و همچنین منوی کافی شاپ که روی دیوار هستند را بسیار خلاقانه و زیبا طراحی نمایید. یک منوی خلاق می تواند عنصری زیبا و جذاب در فضای داخلی کافی شاپتان باشد.

گوشه های دنج در طراحی داخلی کافی شاپ

برای کافی شاپ خود گوشه ای دنج با مبلمان راحت که دارای کوسن های تزئین شده هستند, مهیا کنید. این نوع فضاهای دنج توجه افراد زیادی را به خود جلب می کند و موجب می شود که هر کسی برای قرار های دوستان و صمیمی اش این کافی شاپ را انتخاب کند. کافی شاپ شما رفته رفته به پاتوق افراد خاص مبدل می شود.

طراحی کافی شاپ

طراحی کافی شاپ

نیمکت هایی پشت پنجره در طراحی د.کوراسیون داخلی کافی شاپ ها

اگر کافی شاپ شما دارای پنجره های بزرگ و رو به خیابان زیبا و دارای درختان انبوه است, این فرصت استثنایی را به هیچ عنوان از دست ندهید. می توانید پشت آن را نیمکت های چوبی و زیبا بذارید تا در روز های برفی و بارانی منظره ی زیبایی را به مشتریان هدیه دهد. این بخش از کافی شاپ شما طرفداران بسیاری برای خود پیدا خواهد کرد.
با داشتن ایده های کوچک و خلاقانه می توانید فضایی گرم و صمیمی برای رستوران خود به وجود بیاورید. هیچ بخشی از رستوران خود را از دست ندهید. هر قسمتی را که خواستید به کافی شاپ خود اضافه کنید, دقت داشته باشید که حتما از خلاقیت های خود و یا دوستانتان استفاده نمایید. خلاقیت ها و تزئینات کافی شاپ شما باید منحصر به فرد و خاص کافی شاپ شما باشد. تحت هیچ شرایطی در طراحی کافی شاپ خود از کافی شاپ های دیگر کپی برداری نکنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند