اپل OLED های جدید گوشی های آیفون ایکس خود را از ال جی می خرد

1

پس از مشکلاتی که گران قیمت بودن صفحه نمایش آیفون ایکس برای کمپانی اپل به وجود آورده و باعث بالا رفتن بیش از حد انتظار قیمت این گوشی شد، کمپانی اپل تصمیم گرفت این بار با خرید پنل های OLED گوشی آیفون ایکس از ال جی، قیمت گوشی های خود را در رده ی مناسب تری قرار دهد.

در گزارشات ارائه شده می خوانیم که قرارداد بزرگی میان کمپانی اپل و ال جی Display امضا شده که طی آن کمپانی ال جی متعهد به تولید بیش از 60 میلیون پنل OLED برای گوشی های آیفون ایکس اپل شده است.

خرید پنل های OLED آیفون ایکس از ال جی

خرید پنل های OLED آیفون ایکس از ال جی

شرکت ال جی چه می گوید؟

البته سخنگوی ال جی در این خصوص چنین عنوان ساخته است: در رابطه با قرارداد تامین OLED برای آیفون ایکس اپل، هنوز هیچ جزئیاتی مشخص نشده است. زمانی که همه چیز با جزئیات دقیق تایید شود، ما آن را اعلام می کنیم یا به فاصله ی یک ماه اعلام خواهد شد.

این برای نخستین بار نیست که اپل برای تولید صفحه نمایش گوشی های خود به سراغ کمپانی کره ای ال جی می رود. اما برای تولید گوشی آیفون ایکس با انتظاراتی که اپل داشت و ابعاد و مشخصات پنل OLED این گوشی موبایل، تنها برندی که قادر به تولید صفحه نمایش ها در آن سطح بود، شرکت سامسونگ اعلام شد. گفته می شود که شرکت سامسونگ 67 میلیون پنل آیفون ایکس تولید کرده و در اختیار اپل قرار داده است.

این بار باید منتظر ماند و دید قرارداد اپل و ال جی دیسپلی به کجا رسیده و صفحه نمایش های ال جی روی گوشی های آیفون ایکس اپل چه تفاوتی در کیفیت و قیمت به وجود خواهند آورد.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. اییییی. اصلا صفحه نمایش های ال جی هزار سال به پای صفحه نمایش سامسونگ نمی رسه. رنگ هایی که سامسونگ استفاده می کنه از زندگیه واقعی جلوتر هستش.