اوقات خوش با دوستان در جگرسرای خان

0

نیازی نیست برای داشتن اوقاتی خوش با دوستتان بهترین رستوران شهر را رزرو کنید و به دور میز غذاخوری چوبی شیک بر روی کاناپه های راحت رستوران لم داده و غذاهای گرانقیمت میل کنید. یک جگرکی با میز و صندلیهای ساده می تواند برای شما بسیار خاطره انگیزتر شود.
در گوشه و کنار شهر مغازه هایی یافت می شوند که تخصصشان تنها دل و جگر گوسفند است.این غذای سنتی ایرانی به کام خیلیها بسیار لذیذ و دوست داشتنی است.اگر شما هم خوردن دل و جگر را به رفتنن به بهترین رستوران شهر ترجیح می دهید یک دل و جگری خوب در ونک برای شما سراغ داریم.

جگرسرای خان ونک

معرفی جگرسرای خان

در حوالی میدان ونک در خیابان ماهتاب یک رستوران ساده و دوست داشتنی به نام جگرسرای خان وجود دارد که تخصصش دل و جگر گوسفند است.
در جگرسرای خان دل و جگر ارائه شده به صورت تازه از کشتارگاه تهیه شده و در فضایی تمیز و بهداشتی طبخ می شود.در کنار جگر و قلوه سبزی، سیر، زیتون، خیارشور و ترشی هندی نیز سرو می شود.
جگرسرای خان برعکس ارائه ی غذای سنتی از فضایی مدرن و امروزی برخوردار است.این مکان دارای ظرفیت ڀذیرایی از 8نفر در سالن و 20 دنفر در فضای باز است.در این هوای بهاری و مطبوع صرف غذا در فضای باز بسیار لذت بخش و خاطره انگیز خواهد بود.

جگرسرای خان ونک

جگرسرای خان ونک

لازم به ذکر است جگرسرای خان هر روزه از ساعت 12الی 23 آماده ی ڀذیرایی است و دارای فضای ڀارک مناسب در فضای اطراف رستوران است.

آدرس: ونک، خیابان خدامی، خیابان آفتاب، خیابان ماهتاب، پلاک 30
شماره تماس:  02188615576

اشتراک:

نظرات بسته اند