اهمیت طراحی سایت رستوران و نکات مهم آن

0

بعد از راه اندازی رستوران، آنچه که اهمیت میابد، اهمیت بازاریابی است. امروز عصر ارتباطات و اطلاعات است، لذا می بایست اصول را مد نظر قرار داد تا بدان وسیله بتوان راه درستی را در راستای جذب مشتری پیش گرفت. به همین منظور لازم است در شبکه های آنلاین و بسترهای مجازی فعالیت داشته باشید. ما در این مطلب قصد داریم به بررسی طراحی سایت رستوران بپردازیم. با ما همراه باشید.

 

اهمیت طراحی سایت رستوران و نکات مهم آن

اهمیت طراحی سایت رستوران و نکات مهم آن

طراحی سایت رستوران

همان طور که گفتیم، لازم است در فضاهای آنلاین فعال باشیم. یکی از اصلی ترین ابزارها برای هر کسب و کاری، یک وب سایت است. پنانچه قصد راه اندازی رستوران را دارید، می بایست حتما به فکر استخدام یک طراح سایت نیز باشید چرا که بسیاری از افراد دوست دارند قبل از انتخاب رستوران مورد علاقه ی خود، به وب سایت رستوران مراجعه کرده و با فضا، منو و قیمت ها آگاهی یابند. هیچ چیز به اندازه ی یک سایت نمی تواند این اطلاعات را به خوبی در اختیار کاربران قرار دهد.
در این عصر بیشتر مردم از اینترنت استفاده می کنند و وب سایت کمک می کند تا کانالی ایجاد شود که همه بتوانند اطلاعاتی که مد نظر دارند را کسب کنند. اما این وب سایت چگونه طراحی شود، بهتر است؟

تصاویرجذاب و واقعی

در طراحی سایت قسمتی می بایست قرار گیرد که گالری تصاویر از فضای واقعی رستوران و غذاها و حتی کارکنان باشد. بسیاری از افراد دوست دارند بدانند که حتی چه کسانی قرار است از آن ها پذیرایی کنند. این قسمت بار بسیاری را بر دوش می گیرد، چرا که همین گالری تصاویر می تواند بر تصمیم گیری افراد مبنی بر انتخاب رستوران شما تاثیرجدی داشته باشد.

اهمیت طراحی سایت رستوران و نکات مهم آن

اهمیت طراحی سایت رستوران و نکات مهم آن

 

محتوای خوب قرار دهید

تولید محتوا امروز یکی از ارکان اصلی در راه اندازی یک وب سایت است. این تولید محتواست که می تواند وب سایت شما را پر کند و مخاطبان را به خود جذب کند. همه دوست دارند بدانند که در رستورانی که قرار است غذا میل کنند، چه خبر است. با عناوین و تصاویر خوب، جمله بندی های جذاب، انیمیشن های جذاب سعی بر جذب مخاطبانی کنید که دوست دارند در یک رستوران خوب غذا بخورند.

هدایت درست در صفحه

یک سایت خوب هدایت صفحه درست دارد، باید دارای سربرگ، پانوشت، منوی هدایتگر، محتویات باشند و ظاهری زیبا و جذاب داشته باشند. دقت داشته باشید که مشتری شما دوست ندارد در فضایی سردرگم شود که دسترسی به نقاط مختلف سایت برای او سخت است. کلید های خانه، بازگشت و صفحات دسترسی را به خوبی در وب سایت طراحی کنید تا محیطی جذاب و کاربر پسند ایجاد شود.

فونت های خوب و رنگ جذاب داشته باشد.

یک سایت رستورانی باید دارای طراحی مخصوص رستوران داشته باشد و تم رنگی آن به گونه ای باشد که متناسب با رستوران باشد. همچنین لازم است از فونت هایی برای طراحی سایت مورد استفاده شود که جذاب و خوانا باشند.

به روز رسانی

نه تنها در وب سایت های رستورانی، بلکه در سایر وب سایت ها به روز رسانی اهمیت ویژه ای دارد. از مطالب جذاب و خواندنی استفاده کنید و سایت را به روز رسانی کنید.

سرعت سایت

از یک طراح سایت حرفه ای مشورت بگیرید و از او بخواهید تا سایت را به گونه ای طراحی کند که سرعت بالایی داشته باشد. همواره این موضوع را مد نظر قرار دهید که کاربران دوست ندارند مدت زمان زیادی را صبر کنند تا تصاویر لود و بارگذاری شوند. اگر سرعت لود سایت شما کم باشد، به راحتی بسیاری از کاربران یعنی همان مشتریان را از دست می دهید.

نقشه ی رستوران را فراموش نکنید

نوشتن آدرس تنها کافی نیست، برخی ها دوست دارند از روی نقشه شهر بدانند که قرار است برای صرف غذا به کجا بروند. با این کار به کسانی که با اتومبیل به رستوران می روند، کمک می کنید که به راحتی مسیر رستوران شما را پیدا کنند.

همانطور که خواندید، برای جذب مشتری لازم است تا حضور فعال در بستر اینترنت داشته باشید و چه بهتر است که روی وب سایت فعالیت کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند