اهمیت سازمان استاندارد ملی در تحقق شعار سال

0

نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد ایران؛ امسال را سال شکوفایی سازمان ملی ایران دانست.

از آنجایی که استاندارد سازی در سطح جهانی هدف هر تولید کننده ای است علاوه بر اخذ گواهینامه ایزو استفاده از خدمات مشاوره آنلاین ایزو در کنار استفاده از خدمات سازمان ملی استاندارد ایران می تواند زمینه ساز تولیداتی با استاندارد جهانی باشد.

نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در نشست آموزشی مشورتی مدیران ستادی و استانی سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به شعار حمایت از کالای ایرانی، امسال را سال شکوفایی سازمان ملی استاندارد ایران دانست.

همانطور که می دانید سال 1397 با شعار حمایت از کالای ایرانی تمام دستگاه های دولتی ملزم به همکاری برای تحقق این هدف هستند. و سازمان ملی استاندارد که نظارت بر روند تولیدات داخلی را دارد مهمترین وظیفه را در این زمینه خواهد داشت.

پیروزبخت در ابتدای این نشست با اشاره به قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد و لزوم اجرایی شدن آن گفت: سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان یکی از دستگاه های تاثیر گذار در تحقق شعار امسال است.

سازمان ملی استاندارد

نشست آموزشی مشورتی مدیران ستادی و استانی سازمان ملی استاندارد ایران

استاندارد و کیفیت دومقوله مهم در حمایت از کالای ایرانی است و کالای ایرانی باید از لحاط کیفیت خود را در فضای رقابت پذیری موثر نشان دهد.

وی با اشاره به اینکه سازمان استاندارد پیش از این مقدمات حمایت از کالای ایرانی را مهیا کرده،گفت: امسال همه باید برای حمایت از کالای ایرانی عزم خود را جزم کنیم.

پیروزبخت با اشاره به سخنان رئیس جمهور در جمع مدیران ارشد دولتی و اجرایی گفت: کسب رضایت مردم، پیاده سازی دولت الکترونیک،حمایت از تولید کنندگان و تسریع در صدور مجوز های کسب و کار از جمله موضوعاتی است که باید سر لوحه کارمان قرار گیرد.

برای راه یافتن در بازارهایجهانی لازرم است تا استانداردهای جهانی رعایت ضوند و کیفیت محصولاتمان از طرف مشتری ها تایید شوند. همچنین این موارد در کنار قیمت مناسب میتواند توسعه اقتصادی کشور را گسترش دهد.

اشتراک:

نظرات بسته اند