انواع کاناپه های رستورانی گروه جهانتاب

0

در صورتی که می خواهید دکوراسیون بسیار شیک و زیبایی برای فضای رستوران و یا فست فود و حتی کافی شاپ خود داشته باشید, ما استفاده از کاناپه رستوران جهانتاب را به شما پیشنهاد می کنیم. حال میخواهیم بدانیم کاناپه های رستورانی خوب با قیمت مناسب و کیفیت بالا را از کجا تهیه نماییم. سایت جهانتاب تولید کننده بهترین کاناپه های رستورانی است که در ادامه ی مطلب به معرفی برخی از نمونه های کاناپه های رستورانی می پردازیم, با ما همراه باشید.

انواع کاناپه های رستورانی

کارناپه رستورانی رستوSW

این کاناپه با ترکیب بدنه MDF و روکش چوب همراه با فلز نمایی لوکسی دارد. پشتی این کاناپه به صورت لوزی دوزی است و همراه با نیمکت چرمی دارای نشمین راحتی برای افراد می باشد. از کاناپه رستورانی رستوSW در سالن های غذاخوری, فودکورت ها, سالن های غذاخوری لوکس هتل و سفره خانه های مدرن استفاده می شود. دوخت یک تیکه و دولایه و تنوع رنگ چرم و پارچه از ویژگی های این کاناپه است و به سادگی می توان آن را با محیط VIP ست کرد. این نوع کاناپه را در هر ابعادی که بخواهید می توانید استفاده نمایید.

کاناپه رستو SW

کاناپه رستو SW

کاناپه لگوM

پشتی کاناپه لگو به صورت مستطیل شکل است و این مبلمان رستورانی با نقش سه تیکه بسیار هماهنگی دارد. از این مبل کافی شاپی در فضاهای شیک و به سبک اروپایی استفاده می شود. از این مدل می توانید در فودکورت ها, فست فود ایتالیایی و سالن های غذاخوری لاکچری نیز استفاده نمایید. دوخت یک تیکه و دولاه و تنوع پارچه و چرم نیز از ویژگی های این کاناپه می باشد. چوب بلوطی که به عنوان روکش از آن استفاده می شود, جلوه ی زیبا و خاصی به این مبل بخشیده است. بهتر است بدانید که این کاناپه رستورانی به صورت سفارشی در هر ابعادی انجام می گیرد. این کاناپه در محصولات لوکس سایت جهانتاب قرار داده شده است.

کاناپه لگوM

کاناپه لگوM

کاناپه لگوS

کاناپه کافی شاپ و مبلمان رستورانی لگو S با روکش بلوط و پشتی چرمی و پارچه ای، حس بسیار گرمی به فضای کافه ها و فود کورت ها می دهد. کاربرد این کاناپه در غذاخوری های ایتالیایی، طراحی و دکوراسیون داخلی سفره خانه و کافه رستوران های شیک به کار گرفته می شود. از ایم کاناپه می توانید برای ایجاد فضایی صمیمی و خصوصی استفاده نمایید. کاناپه لگوS را می توان با برخی از صندلی های محیط VIP ست کرد. در هر ابعاد و هر رنگی که بخواهید می توانید این کاناپه را سفارش دهید.

کاناپه لگوS

کاناپه لگوS

کاناپه رستو MW

کاناپه رستو MW مبلمانی با طرح آمریکایی است که روکش آن از جنس بلوط است و در رستوران های مدرن از آن استفاده می شود. نشیمن این مبل از فوم تزریق است و احساس راحتی زیادی به مشتری می دهد. از این کاناپه بیشتر در کافه ها, فودکورت ها و کافی شاپ های لاکچری و سفره خانه های لوکس استفاده می شود. در صورتی که فست فود ایتالیایی و مکزیکی داشته باشید از این کاناپه می توانید استفاده نمایید.

کاناپه رستوMW

کاناپه رستوMW

اشتراک:

نظرات بسته اند