انواع و اقسام کاناپه های رستورانی

1

اگر می خواهید نیمکت رستورانی را بشناسید و یا برای رستوران خود خریداری نمایید با ما همراه باشید. در طراحی داخلی رستوران ها و کافی شاپ ها, یکی از مهم ترین عواملی که از اهمیت ویژه ای برخوردار است, مبلمان های زیبا و شکیل می باشد. البته لازم به ذکر است که راحتی و آسایش مشتریان بسیار مهم تر از زیبایی مبلمان است. بنابراین بهتر است که در طراحی رستوران, زیبایی نیمکت رستورانی و هم راحتی آن را در نظر بگیریم.
راحتی و آسایش مشتریانی که قصد استفاده از نیمکت رستورانی را دارند, حرف اول را در رستوران ها و کافی شاپ ها می زند. امروزه از کاناپه های رستورانی در طراحی داخلی رستوران ها استفاده می شود, که علاه بر راحتی بسیار کاربرد های زیادی نیز دارد.

1. تعریف فضایی به کمک کاناپه رستورانی

یکی از مهم ترین دلایلی که از کانا په های رستورانی استفاده می کنند آن است که هر میز حریم و محدوده ی خاص و مشخصی برای خود تعیین می کند که این مسیله برای برخی از مشتریان بسیار مهم است.

2. کاناپه ی رستورانی با داشتن پشتی بلند

یکی از نمونه های کاناپه های رستورانی, کاناپه هایی با پشتی های بلند است, که باعث می شود توجه و نگاه میز های دیگر را به سمت شما مختل نماید. لازم به ذکر است که این نوع از کاناپه ها بعد از گذشت زمان کمی باعث خسته شدن کمر می شود.

 

نیمکت رستورانی

نیمکت رستورانی

3. کاناپه های رستورانی با پشتی کوتاه

این نوع از کاناپه ها کارایی بیشتری نسب به انواع دیگر دارد, چراکه می توانید با آرامش بیشتری بر روی آن بنشینید و تکیه بدهید. پشت سر در این نوع از کاناپه ها اذیت نمی شود.

4. کاناپه های رستورانی, مبلمانی دو منظوره

برخی از کاناپه های رستورانی می توانند, همچون مبلمان های دو منظووره کار کنند. به این تریتیب که شما می توانید این نوع از کاناپه ها را یکی در میان بچینید و فضا های خالی را با صندلی هایی شبیه پوف پر کنید و از پشتی همین کاناپه ها استفاده نمایید. یعنی از پشتی کاناپه های پشت دار برای نیمکت هایی که پشتی ندارند استفاده نمایید.

5. ترکیب کردن کاناپه های رستورانی با مبلمان های دیگر

کاناپه های رستورانی را نیز می توان با دیگر مبل ها ترکیب کرد. حتما لازم نیست که هر دو طرف میز توسط کاناپه ها چیده شود, می توانید یکی از کاناپه ها را به صندلی های بدون پشتی بچسبانید.

 

نیمکت رستورانی

نیمکت رستورانی

6. یک پشتی و دو نشیمن در کاناپه های رستورانی

بهتر است که کاناپه های رستورانی را طوری طراحی کنید که فضای کمتری را اشغال کند. بهتر است که دو کاناپه ای که قرار است به پشت هم قرار گیرند را برایشان یک سطح اتکا قرار دهید نه اینکه هر کاناپه پشتی مخصوص به خود را داشته باشد. این امر باعث می شود که فضای بیشتری اشغال شود.

7. مبلمان های کم جا

کاناپه های رستورانی به دلیل ساختارشان فضای کمی را اشغال می کنند. این کاناپه ها می توانند در هر گوشه و کناری قرار گیرند, تا اینکه هیچ فضایی در رستورانتان بی استفاده نماند. کاناپه ها رستورانی می توانند در ایجاد فضایی دنج به شما کمک کنند.

8. رنگ کاناپه های رستورانی

کاناپه های رستورانی را در انواع و اقسام رنگ ها می توانید سفارش دهید. رنگ کاناپه ها را متناسب با طراحی داخلی رستووران و یا فست فود خود می توانید انتخاب نمایید.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. من پیشنهاد می کنم که حتما رستوراندار ها از کاناپه های فست فود استفاده کننند، خیلی حس خوبی داره ادم احساس راحتی داره