انواع صندلی های پیشخوان را بشناسیم

0

اگر قصد خرید صندلی پیشخوان دارید, بهتر است پیش از اقدام به خرید انواع و قیمت صندلی پیشخوان را مورد بررسی قرار دهید. در این مطلب شما را با انواع صندلی های پیشخوان آشنا می نماییم. با ما همراه باشید تا از بین بهترین صندلی های پیشخوان بهترین ها را خریداری نمایید.

انواع صندلی های پیشخوان

ایگلو

این نوع صندلی برای فضاهای مدرن و کلاسیک بسیار مناسب می باشد که یک مدل کانتر فلزی با مکانیسم گردان است. چوبی که در این محصول به کار رفته است از بهترین و مستحکم ترین چوب راش موجود است. در طراحی این صندلی پیشخوان از فرم نرم استفاده شده است و هیچ خط شکسته ای در آن به کار نرفته است. کیفیت در حسن ظرافت در این محصول بسیار بالاست. قسمت نشیمن صندلی ایگلو از فوم سرد استفاده شده است. با وجود تنوع در رنگ بندی می توانید متناسب با طراحی دکوراسیون منزل و یا رستوران و فست فود خود سفارش دهید.

ایگلو

ایگلو

ایگلوسا

این نوع از صندلی, یک مدل فانتزی با حالت گردان دارد که برای فضاهای مدرن و کلاسیک بسیار مناسب است. چوبی که در این صندلی پیشخوان به کار رفته از بهترین و مرغوب ترین چوب راش است. در تولید این صندلی از فوم نرم استفاده شده است که در عین راحت بودن ظرافت و زیبایی خاصی نیز دارد. بخش نشیمن این صندلی از فوم سرد استفاده شده است. مشتری می تواند نوع و رنگ روکش را به سلیقه ی شخصی خودش انتخاب نماید.

ایگلوسا

ایگلوسا

رویال

اگر صندلی اوپن چوبی می خواهید که مناسب فضاهای مدرن و کلاسیک باشد, صندلی نوع رویال را به شما عزیزان پیشنهاد می نماییم. مرغوب ترین چوب راش در این صندلی به کار رفته است. با وجود ظار ظریف و زیبا, کیفیت بسیار بالایی را این صندلی داراست. از فوم سرد در قسمت نشیمن گاه صندلی رویال استفاده شده است. به دلیل داشتن تکیه گاه مناسب در استراکچر و طراحی زیبا امکان نشستن طولانی مدت فراهم شده است.

رویال

رویال

ورونیکا

صندلی اوپن ورونیکا قابلیت تنظیم ارتفاع دارد و برای اوپن آشپرخانه بسیار مفید است. در طراحی و ساخت این صندلی از خطوط منحنی استفاده شده است و به شخص حس راحتی و سیالیت می بخشد. این صندلی دارای استراکچری فلزی است که با روکش چرم مصنوعی زیبایی خاصی دارد. طراحی تکیه گاه آن متناسب با انحنای کمر و بسیار استاندارد ساخته شده است. برای پایه ی این صندلی سینی گردی به کار رفته است که باعث حفظ تعادل و ثابت نگه داشتن صندلی کانتر می شود. در قسمت پایه ی این صندلی رکابی فلزی به بدنه ی فلزی نصب شده است که تحمل وزن بالا برای حفظ تعادل و راحتی بیشتر را دارد.

ورونیکا

ورونیکا

اشتراک:

نظرات بسته اند