انعام جنجالی رونالدو به کارکنان هتل

1

بعد از پایان یافتن جام جهانی و نقل و انتقالات در دنیای فوتبال، حاشیه های فوتبالیست ها آغاز می شود و اینبار نوبت رونالدو است که با انتقالش به باشگاه یوونتوس، جنجال بیافریند.

سوپراستار سابق رئال چند روز پیش با قراردادی به ارزش 117 میلیون دلار بعلاوه‌ی 14 میلیون دلار به عنوان هزینه‌های اضافی به باشگاه یوونتوس ایتالیا پیوست.

ملی‌پوش مشهور پرتغالی پیش از پیوستن قطعی به اردوی باشگاه ایتالیایی‌اش به همراه خانواده‌ی خود به تعطیلات رفته تا بعد از پشت سر گذاشتن جام جهانی فوتبال، چند روزی را در یونان به استراحت بپردازد.

انعام جنجالی رونالدو به کارکنان هتل

انعام جنجالی رونالدو به کارکنان هتل

به نظر می‌رسد کارکنان هتل محل اقامت رونالدو به این ستاره‌ی 33ساله و همراهش جئورجینا رودریگز خیلی خوب رسیده‌اند چون گفته شده رونالدو به آنها انعامی 20هزار یورویی پرداخت کرده.

مجله‌ی اسپورتایم یونان در گزارشی نوشته:” 10 کارمند هتل که مسئول خدمات‌رسانی به خانواده‌ی رونالدو و دور نگه داشتن آنها از پاپاراتزی‌ها بودند هر کدام 20هزار یورو انعام دریافت کرده‌اند”.

هتل رویال متونی ویلا که رونالدو به همراه خانواده و دوستانش 10 روز در آن اقامت داشته به ستاره‌ی پرتغالی خدمات شخصی 24ساعته ارائه داده و برای دور نگه داشتن عکاس‌های مزاحم از خانواده‌ی رونالدو از هیچ اقدامی فروگذار نکرده.

ستاره‌ی جدید یوونتوس که قصد دارد این روزها را به همراه خانواده‌اش در آرامش کامل به سر ببرد از توجه و اهمیتی که هتل یونانی به حفظ حریم خصوصی‌‌اش قائل شده بسیار راضی بوده است.

اشتراک:

۱ دیدگاه