املت دانشجویی درست کنید اما اسپانیایی

3

کسانی که با خرید تور اسپانیا به این کشور سفر کرده اند، مردم این کشور را مردمی شاد و سرزنده یافته، که علاقه ی زیادی به رقص و پایکوبی دارند.
اما بد نیست بدانید که این تنها فستیوال ها و جشن های اسپانیا نیست که جذاب است، بلکه یک املت به سبک اهالی این کشور هم می تواند فوق العاده باشد.

املت اسپانیایی

املت غذایی بسیار آسان محسوب می شود که اتفاقا بسیار هم خوشمزه است و معمولا با هزینه ی کم تهیه می شود. اما جالب است بدانید املت به شیوه های مختلفی تهیه می شود که در ادامه ی مطلب به نوع اسپانیایی آن که کمی هزینه ی بیشتری از املت های معمولی در بردارد و البته گران نیست، خواهیم پرداخت و آموزش می دهیم.

تور اسپانیا | املت اسپانیایی

تور اسپانیا | املت اسپانیایی

مواد لازم :

تخم مرغ    ۳ عدد
شیر    ۲ قاشق سوپخوری
کره   به مقدار لازم
گوجه فرنگی    یک عدد
ژامبون   به مقدار لازم
پنیر   به مقدار لازم
فلفل سیاه   به مقدار لازم
نمک   به مقدار لازم

طرزتهیه :

در ابتدا تخم مرغ ها را بشکنید و در ظرفی با شیر مخلوط کنید و هم بزنید. سپس نمک و فلفل را نیز به آنها اضافه کنید. سپس، ژامبون و گوجه فرنگی را خرد کنید و پنیر را رنده کنید.
بعد حدود دو سوم از ترکیب شیر و تخم مرغی که درست کردید را درون تابه ای بریزید و روی آن ژامبون، گوجه فرنگی و پنیر قرار دهید. چند دقیقه صبر کنید تا مخلوط شما سرخ شود. سپس املت را برگردانید تا رولت به راحتی شکل بگیرد.

تور اسپانیا | املت اسپانیایی

تور اسپانیا | املت اسپانیایی

حال باید باقی مانده ی شیر و تخم مرغ را به املت اضافه کنید. چند دقیقه صبر کنید تا املت شما بپزد. حال باقی املت را رول کنید و درون ظرفی گذاشته و برش بزنید و املتی به سبک اسپانیایی نوش جان کنید.

تور اسپانیا | املت اسپانیایی

تور اسپانیا | املت اسپانیایی

اشتراک:

3 دیدگاه

  1. تخم مرغ گرون شده دیگه دانشجوها املت و نیمرو هم نمیتونن میل کنن!

  2. واو. خیلی هیجان انگیزه. رفتم که فردا صبح یه املت اسپانیایی درست کنم با بچه ها بزنیم بر بدن