اقدام علی دایی برای کمک به بازماندگان زلزله غرب کشور

2

علی دایی، چهره ی سرشناس فوتبال کشورمان در کنار ابراز تاسف و همدردی با زلزله زدگان زمین لرزه ی غرب کشور، شروع به جمع آوری کمک ها نقدی و غیرنقدی برای بازماندگان زلزله ی اخیر نمود.

وی با انتشار پست در اینستاگرام، از کسانی که مایل به کمک رسانی به زلزله زدگان هستند درخواست کرد تا با شماره ی اعلام شده تماس گرفته و هماهنگی ها برای رساندن کمک های نقدی و غیرنقدی به زلزله زدگان را انجام دهند.

بدیهی ست که خرابی های به جا مانده از زلزله ی استان کرمانشاه و ایلام تازه پس از اتمام کمک رسانی ها و جا به جایی مردم و زیر آوار مانده ها خود را نشان خواهد داد. خانه های از بین رفته، مدرسه هایی که دیگر کودکان نمی توانند شادمانه قدم به داخل آن ها بگذارند، بیمارستان های ویران شده و…

در پست اینستاگرامی علی دایی آمده است؛ دست در دست هم برای هم وطنانمان کاری کنیم. هموطنان عزیز برای کمک به زلزله زدگان عزیز کشورمان همه شما می توانید کمک های غیرنقدی  خود را از طریق اینجانب به مناطق زلزله زده برسانید.

همین طور وی پی نوشت کرده است؛ دوستان عزیز برای سهولت در امر یاری رسانی لطفا فقط عزیزانی که قصد شرکت در این عمل خداپسندانه و کمک به هموطنان را دارند با شماره ذکر شده تماس بگیرند.

پست اینستاگرامی علی دایی برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور

پست اینستاگرامی علی دایی برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور

اشتراک:

2 دیدگاه