اظهار نظر سرمربی و بازیکنان تیم ملی ایران پس از بازی با پرتغال

0

شب گذشته تیم ملی کشورمان مقابل پرتغال آخرین بازی اش را در جام جهانی 2018 روسیه انجام داد و با تساوی 1-1 به پایان رسید. اگرچه ایران مقابل قهرمان ایران نباخت اما از راهیابی به دور بعدی رقابت های جام جهانی باز ماند. یکی از اتفاقات مهم این بازی مهار ضربه پنالتی کریس رونالدو توسط بیرانوند در وازه بان ایران بود.

کی روش: باید با ذهن آرام در خصوص آینده فکر کنم؛ آرزوی من صعود به مرحله بعدی با ایران بود

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: مطمئناً ماندن من در ایران منوط به موفقیت در جام جهانی بود اما حالا باید کمی با آرامش در خصوص آینده بیشتر فکر کنم.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از تساوی یک بر یک مقابل پرتغال در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: چیز زیادی راجع به اتفاقات نمی دانم ولی خوشحالم که توانستیم برای کشور ایران افتخار و غرور کسب کنیم. اگر بخواهم از بُعد شخصی صحبت کنم باید بگویم بعد از یک سال تلاش زیاد، عدم آماده سازی با یک آرزو و هدف پا به جام جهانی روسیه گذاشتیم. هدف ما صعود به مرحله بعدی با ایران بود. از هواداران واقعی فوتبال ایران عذرخواهی می کنیم. مسئولیت این نتایج با من است.

در این لحظه آرزوی من صعود به مرحله بعد بود حالا که این اتفاق نیفتاد باید فکر کنم. ولی در پایان باز هم از مردم ایران بابت حذف از جام جهانی عذرخواهی می کنیم.

شجاعی: استحقاق ما بیش از این بود

کاپیتان تیم ملی گفت: در جام جهانی 2018 لیاقت و استحقاق ما بیشتر از این بود.

مسعود شجاعی بعد از تساوی یک بر یک تیم ملی مقابل پرتغال و حذف از جام جهانی گفت: بازی سختی بود، می دانستیم از اول کار سختی داریم، لیاقت و استحقاق ما بیشتر از یک امتیاز بود. نمی خواهم توجیه کنم اما اگر باهوش تر و با تجربه تر بودیم و بازی های دوستانه بیشتری داشتیم راحت تر کار می کردیم و در گروه مرگ صعود کنیم.

تساوی تیم ملی ایران و پرتغال

تساوی تیم ملی ایران و پرتغال

حاج صفی: می توانستیم از گروه صعود کنیم اما شانس با ما یار نبود

احسان حاج صفی پس از تساوی یک – یک تیم ملی ایران مقابل پرتغال، در مورد تعویضش از زمین مسابقه و در پاسخ به این پرسش که آیا دلیل تعویضش مصدومیت بوده است یا خیر، گفت: من مصدوم نبودم، اما در فوتبال مربی تعیین می کند که چه بازیکنی در زمین باشد و چه کسی تعویض شود.

وی در مورد حذف تیم ملی ایران از جام جهانی پس از این تساوی اظهار داشت: می توانستیم از گروه خود صعود کنیم، اما شانس نداشتیم. شانس با ما یار نبود و توپ های ما همانند بازی قبل وارد دروازه نشد.

بیرانوند: گرفتن پنالتی رونالدو برایم افتخار است، امیدوارم کی روش سالها بماند

دروازه بان تیم ملی کشورمان گفت: آرزوی کی روش این است که تیم ملی برای اولین بار به دور دوم جام جهانی صعود کند و اگر اجازه بدهند این اتفاق رخ می دهد.

علیرضا بیرانوند در خصوص عملکرد تیم ملی در جام جهانی گفت: ما به خودمان افتخار می کنیم من به بچه های تیم و کی روش افتخار می کنم. او مربی بزرگی است که چیزهای زیادی از او یاد گرفتم و در این ۶-۷ سال چیزهای زیادی به ما یاد داد باید از سرپرست تا تدارکات و ماساژور تشکر کنم. چرا که همگی زحمت کشیدند و این تیم استحقاق داشت تا تاریخ ساز شود. ما می توانستیم با ۵ امتیاز صعود کنیم اما حیف شد و شرمنده مردم شدیم.

دروازه بان تیم ملی در خصوص صحنه ای که پنالتی رونالدو را دفع کرد، اظهار داشت: آن صحنه شرایط خاص خودش را داشت. به هر حال رونالدو از بهترین بازیکنان دنیا است که برای توپ ششم طلایش دورخیز کرده و به هر حال من این کار را انجام دادم تا مردم دوست داشتنی ایران خوشحال شوند. برای من باعث افتخار است که توانستم پنالتی او را بگیرم.

اشتراک:

نظرات بسته اند