استیو جابز چطور روی صحنه ی کنفرانس ها جادو می کرد

1

کنفرانس های استیو جابز و نحوه ی عملکرد وی روی صحنه ی کنفرانس های تجارت و تکنولوژی اپل هنوز بی رقیب مانده و کسی نتوانسته به مانند وی صحنه را جادو کرده و مخاطبان را روی صندلی هایشان میخکوب نماید.

علل موفقیت استیو جابز در کنفرانس های اپل

علل موفقیت استیو جابز در کنفرانس های اپل

کنفرانس هایی که استیو جابز برگزار می کرد با نظم و دقت بی بدیل پیش رفته و هر حرکت کوچک فردی یا آن چه روی صفحه ی نمایش دیده می شد، با دقت و وسواس برنامه ریزی شده بود.

علت موفقیت استیو جابز در کنفرانس های اپل

علت موفقیت استیو جابز در کنفرانس های اپل تمرین و ممارستی بود که وی برای هر بار اجرا در پیش گرفته و هر قسمت را با وسواس و نظم کامل از پیش تمرین می کرد.

او نه تنها در تمامی قسمت های مراسم از پیش نظارت مستقیم داشته و ریزترین نکات را از قلم نمی انداخت، بلکه خودش نیز بخش های مربوط به سخنرانی را بارها و بارها تمرین می کرد.

به گفته ی خود جابز، تمرینات پی در پی باعث می شد که وی تا به این حد روی صحنه سوار بوده و مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهد.

دیجیاتو به نقل قول یکی از کارمندان اپل که از نزدیک با عادت های استیو جابز آشنا بوده، آورده است: “مراسم‌های جابز در نظر بینندگان معمولی شامل یک فردی بود که شلوار جین آبی با پیرهن مشکلی پوشیده و سعی دارد درباره‌ی تکنولوژی صحبت کند. اما در واقع این صحبت‌ها بسیار پیچیده و مشکل بودند. ایده‌های فروش، معرفی‌ قابلیت‌های محصولات و همچنین برندینگ به خصوصی در آنها نهفته بود که نشات گرفته از ساعت‌ها برنامه‌ریزی فشرده، تمرین زیاد و تحمل استرس بسیار بودند.”

برای آشنایی بیشتر با عادات استیو جابز که وی را به یک سخنران حرفه ای تبدیل ساخت، به لینک زیر سر بزنید:

http://digiato.com/article/2018/01/14/%da%a9%d8%af%d8%a7%d9%85-%d8%b9%d8%a7%d8%af%d8%aa-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c%d9%88-%d8%ac%d8%a7%d8%a8%d8%b2-%da%a9%d9%86%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d9%be%d9%84/

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. بهروز.ز در

    دمش گرم خیلی آدم باحالی بوده. از دیدن آدمای موفق آدم کیف می کنه