از سفرهای غیرضروری در مسیرهای زیر خودداری کنید

1

در پی بارش برف سنگینی که بیشتر نقاط کشور را فرا گرفت، همچنان در بسیاری از جاده ها و محورها با یخ زدگی و شرایط ناایمن جهت رفت و آمد روبرو هستیم.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور، سرهنگ نادر رحمانی در خصوص آخرین وضعیت جاده های کشور توضیح داد: در حال حاضر در باند جنوبی آزادراه تهران ـ کرج (از پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره) و در ادامه از باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین (از پل استاندارد تا پل فردیس) ترافیک مشاهده می شود. سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

از سفرهای غیرضروری میان شهری خودداری کنید

از سفرهای غیرضروری میان شهری خودداری کنید

همین طور وی در خصوص محورهای مسدود شده کشور به انسداد محور اولنگ -شاهرود در استانهای گلستان و سمنان اشاره کرده و ادامه داد: در حال حاضر محور دیزین-شمشک در استان های تهران و البرز، محور فرعی گنجنامه-تویسرکان در استان همدان و محور یاسوج-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز به علت بارش برف مسدود هستند و شهروندان می توانند از محور یاسوج-سمیرم-پادنا به عنوان محور جایگزین استفاده کنند. همچنین در استان های اردبیل و گیلان محور پونل -خلخال به علت بارش شدید برف و عدم ایمنی کافی مسدود است.
وی خاطر نشان ساخت: در استان البرز (محورکرج-چالوس حدفاصل کیلومترصفر تا 75) تا اسفند سال جاری در روزهای شنبه , یکشنبه , دوشنبه و سه شنبه (از ساعت8 صبح تا 17) و روزهای چهارشنبه (از ساعت 8 صبح تا 12) عملیات آسفالت کاری را خواهیم داشت. همچنین غرب استان تهران(محور قدیم تهران-قم حدفاصل 15تا48)تا 20 اسفند سال جاری روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه (از ساعت 8صبح تا 18) و روزهای سه شنبه (از ساعت 8صبح تا 14)-عملیات جاده‌ای و همزمان با عبور ترافیک را خواهیم داشت.
وی متذکر شد: در استان‌های البرز و مازندران محور کرج-چالوس تا تاریخ 20 اسفند سال جاری روزهای شنبه-یکشنبه-دوشنبه و سه شنبه هر هفته جهت انجام عملیات راهسازی در حوزه استان مازندران از ساعت 21:30 و در حوزه استان البرز از ساعت 23 الی 5 بامداد روز بعد مسدود خواهد بود همچنین محور هراز محدوده تونل امامزاده هاشم؛ از تاریخ 20 دیماه لغایت 15 اسفندماه به استثنای ایام الله 22 بهمن (از تاریخ 96/11/19 الی 96/11/24 ) به منظور رفع مشکلات ناشی از نفوذ آب و ایمن سازی تونل, همه روزه بصورت 24 ساعته مسدود خواهد شد. در زمان انسداد تردد از محور قدیم هراز, محدوده گردنه امامزاده هاشم انجام خواهد شد.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. تهمینه ملکی در

    وای یعنی می شه دوباره با چنین بارشی امسال روبرو بشیم. مثل یک رویا بود. خیلی عالی بود.