فناوری را در کنار تجربه برای اداره کافی شاپ به خدمت بگیرید

0

شاید تصور کنید که به راحتی می شود یک کافی شاپ را راه اندازی کرد اما زمانی که پای صورت برداری برای خرید وسایل مورد نیاز برای راه اندازی کافی شاپ به میان می آید ماجرا فرق می کند.

تجهیزات کافی شاپ در یک قهوه ساز و چند میز و صندلی خلاصه نمی شوند. بهتر است قبل از تصمیم به راه اندازی یک کافی شاپ لیستی از وسایل مورد نیاز برای راه اندازی کافی شاپ تهیه کنید و حتی قیمت هر کدام را نیز جلویش بنویسید. در نهایت با جمع قیمت ها و یک حساب سر انگشتی تا حد زیادی از بودجه لازم برای راه اندازی چنین کسب و کاری مطلع می شوید.

امروزه مشاورین برای چنین مواردی در دسترسی هستند و در صورتی که خودتان حوصله چنین کاری را ندارید مشاورین به راحتی می توانند شما را از تمام ماجرا آگاه کنند.

جدا از مسئله تجهیزات اول از همه یافتن مکان مناسب که بازار خوبی برای این کار داشته باشد مهم تر است. در صورت نداشتن مشتری حتی اگر لوکس ترین تجهیزات را داشته باشید و بهترین باریستا را از فرانسه داشته باشید باز هم کسب و کارتان شکست می خورد.

بازار یابی بسیار مهم است و ضمن تبلیغات به صورت بنر در سطح شهر از بازاریابی دیجیتال هم نباید غافل بود. امروزه هر کسی یک موبایل دارد که با آن در چندین شبکه اجتماعی عضو است. چنین مکان هایی بسیار مناسبند تا برندتان را به سایرین بشناسانید.

راه اندازی کافی شاپ

راه اندازی کافی شاپ

اگر هم میخواهید رقابت را در سطح عالی ادامه دهید وجود وب سایت برای برند شدن امری ضروری است. داشتن یک وبسایت شانس شما را برای دیده شدن بسیار بالا می برد.

شما در وب سایت خود می توانید به معرفی انواع نوشیدنی ها و خدمات خود کنید و نظر کاربران را در مورد خدماتتان جویا شوید. این کار نه تنها باعث تعامل شما با مشتری خواهد بود بلکه از نظرات انتقادی مشتریان می توان استفاده کرد و معایب را بر طرف ساخت.

همچنین بخشی برای همکاری و تعامل با همکاران در سایر شهر ها راه اندازی کنید تا بتوانید خودتان را به آنها نزدیکتر کنید. اینکه چه عواملی باعث شده اند تا سایرین در کارشان موفق شوند بسیار به کار شما خواهد آمد.

برای راه اندازی یک کافی شاپ لازم است تا تمام توان خود را به کار گیرید و از فناوری هم استفاده لازم را ببرید تا به موفقیت برسید.

اشتراک:

نظرات بسته اند