اجرای طرح رجیستری در استان سمنان

0

بنا بر گفته ی رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، طرح رجیستری تلفن همراه در این استان اجرا می شود.

مهدی یحیایی با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای عملیاتی شدن طرح ثبت گوشی‌های تلفن همراه و تحت پوشش قرارگرفته گوشی‌ها و تجهیزات سیم‌کارت خور، طرح نظارتی رجیستری گوشی تلفن همراه از تاریخ دهم دی‌ماه در سطح عرضه آغاز می‌شود.

رجیستری تلفن همراه در استان سمنان

رجیستری تلفن همراه در استان سمنان

او همچنین یادآور شد: در این طرح، متصدیان عرضه‌کننده گوشی‌های تلفن همراه با نشان تجاری اپل، گوگل و موتورولا همراه موظف‌اند درصورتی‌که خریدار پیامی مبنی بر عدم ثبت و غیرقانونی بودن آن از طرف سامانه ذی‌ربط دریافت نماید نسبت به استرداد کالا ورودت عین مبلغ اقدام نمایند.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، مهدی یحیایی، تصریح کرد: متصدیان عرضه گوشی تلفن همراه باید قبل از فروش گوشی از قانونی بودن آن اطمینان حاصل نموده و سپس در معرض فروش قرار دهند و در صورت استنکاف از استرداد کالا به اتهام فروش کالای قاچاق برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

یحیایی اذعان کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با سامانه ارتباطی 124 ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در میان گذارند.

اشتراک:

نظرات بسته اند