آیین دوست یابی

0

اگر به دوستی و دوستی کردن و دوستی های پایدار علاقه مندید، دانلود کتاب آیین دوست یابی و مطالعه ی آن را شدیدا توصیه می کنیم.

کتاب آیین دوست یابی نوشته ی دیل کارنگی در زمره ی کتاب های روانشناسی و تغییر قرار می گیرد که با ترجمه ی روان خانم مهناز بهرنگی یکی از آثار بسیار ارزشمند و خواندنی تلقی می گردد.

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که به راحتی در انتخاب یک دوست و شروع دوستی تبحر دارید، اما نگه داشتن رابطه ی دوستی در سطحی ایده آل و خوب قطعا کار چندان آسانی نخواهد بود.

دانلود کتاب آیین دوست یابی

دانلود کتاب آیین دوست یابی

دوستی در حالتی که نفعی برای هیچ یک از طرفین در کار نباشد معنای واقعی خواهد یافت و تنها زمانی می توان دوستی را واقعی تصور کرد که منفعتی در کار نباشد.

کتاب آیین دوست یابی در چهار فصل نوشته شده است:

فصل اول

در این فصل به چگونگی رفتار صحیح و درست و در خط مناسب با طرف های مقابل پرداخته شده است.

فصل دوم

در این فصل به شما آموزش داده می شود تا چطور میان مردم از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و بتوانید علاقه ی افراد را به سمت خود جذب کنیم.

فصل سوم

در این بخش خواهید دید که چطور دیگران با شما دشمن شده و از شما بیزار خواهند شد. با دانستن این نکات می توانید از دشمن سازی برای خودتان پیشگیری کنید.

فصل چهارم

اما این فصل که سازنده ترین فصل کتاب آیین دوست یابی ست به شما یاد می دهد که چطور بی آن که طرف مقابل را آزرده خاطر ساخته و یا از خود دور کنیم، عادات و اخلاق ناپسند وی را تغییر دهیم. روش درست انتقاد کردن در این فصل به خوبی تشریح شده و در چند نمونه ی واقعی توضیح داده شده است.

برای دانلود کتاب آیین دوست یابی هم اکنون می توانید به کتابخوان فیدیبو مراجعه کرده و این کتاب را در حجم 1.49 مگابایت و 287 صفحه با تخفیف 50 درصدی دانلود نمایید.

اشتراک:

نظرات بسته اند