آموزش جذب مشتری و یافتن کار پروژه ای توسط فریلنسرها

3

کسب درآمد و یافتن کار به صورت برون سپاری پروژه ها برای افراد دور کار چندان هم ساده نیست به خصوص آنکه تازه وارد این عرصه شده باشند. فریلنسرهای تازه کار در یافتن مشتری جدید همواره با مشکل روبرو هستند. از آنجایی که جلب اعتماد مشتری جدید کمی تبحر می خواهد نیاز است تا فریلنسر ها مواردی را رعایت کنند.

همیشه پیدا کردن اولین مشتری ممکن است سخت ترین مرحله باشد. پس از انجام این کار و پیدا کردن مشتری شما باید بدانید که چگونه می توانید کسب و کار خود را انجام دهید و به مشتری تحویل دهید. بعد از کمی کار کردن وقت این است که مشتریان جدید برای خود پیدا کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

ترفندهای جذب مشتری جدید برای فریلنسرها

خودتان را به همه معرفی کنید

این واقعا کار سختی نیست. برخی از افراد از وجود شما و از مهارت ها و توانایی های شما آگاهی ندارند. شما باید خودتان را به همه معرفی کنید و برای خود تبلیغات کنید. شما باید کاری کنید تا همه شما را بشناسند و بفهمند که در چه زمینه ای فعالیت دارید.

از چند فرد و شرکت بخواهید تا با آن ها کار کنید. سپس تخصص خود را به آن ها بگویید و از آن ها بخواهید تا شما را استخدام کنند. در حین کار کردن برای این افراد و شرکت ها با مشتریان جدید زیادی آشنا می شوید و می توانید با آن ها وارد رابطه و کار شوید.

نمونه کار رایگان برای مشتریان جدید

برای دریافت و جذب مشتریان جدید می توانید به همه اعلام کنید که در ابتدا و قبل از بستن قرارداد یک نمونه کار رایگان به آن ها ارائه می دهید.

شاید در ابتدای راه انجام این کار برای شما خیلی مناسب نباشد اما در ادامه برای شما مفید و موثر است. مشتریان جدید بعد از آشنا شدن با شما و بررسی نمونه کار رایگان شما از مهارت ها و توانایی های شما آگاهی پیدا می کنند و سپس به راحتی در مورد کار و پروژه با شما مذاکره می کنند و کار خود را به شما می سپارند.

 

آموزش جذب مشتری

آموزش جذب مشتری

از سایت های معرفی مشاغل آنلاین

شما برای معرفی توانایی ها و کار خود و جذب مشتری جدید برای خود می توانید از سایت های معرفی مشاغل که به صورت آنلاین فعالیت دارند کم بگیرید. مهارت ها و توانایی های خود را به آن ها بگویید و کار خود را کاملا توضیح دهید سپس از آن ها بخواهید در سایتشان شما را به همه معرفی کنند و برای شما مشتری جدید جذب کنند.

مشتریان جدید را حفظ کنید

شما با مشتریان جدید خود ارتباط برقرار کرده اید و برای آن ها کار کرده اید. سعی کنید آن ها را از دست ندهید و ارتباط خود را با آن ها حفظ کنید. بعد از تحویل دادن کار از آن ها بخواهید اگر کار دیگری دارند برایشان انجام دهید. برای مراجعه دوباره و کار دوباره از آن ها درخواست کنید. مشتریان جدید شما بهترین تبلیغ برای شما هستند. از آن ها بخواهید شما را به دیگران معرفی کنند و برای شما مشتری جدید بفرستند.

اشتراک:

3 دیدگاه

  1. بدترین چیز در حوزه ی فریلنسرینگ عدم وجود امنیت شغلی هستش

  2. دنیای آینده دنیای فریلنسینگ هستش و بایدبسترهاش به طور کلی در ایران نیز فراهم بشه

  3. فریلسنرینگ خوبه به شرطی که به مقع حقوق بدن ادم بیچاره نشه