در آمفی کافه قهوه بنوشید و تئاتر تماشا کنید!

0

به تازگی یکی از هنرمندان عرصه ی سینما و تئاتر، با افتتاح یک کافی شاپ، تجربه ی نشستن بر صندلی کافی شاپی و نوشیدن قهوه در محیطی آرام را با صحنه ی تئاتر تلفیق کرده و آمفی کافه را خلق کرده است.

هر چند وقت یک بار خبرهایی مبنی بر افتتاح رستوران و کافی شاپ با مدیریت هنرمندان و ورزشکاران منتشر می شود. این بار هنرمند محبوب سینما و تئاتر، مجید مظفری اقدام به افتتاح کافی شاپی هنری در غرب تهران کرده است.

1آمفی کافی مجید مظفری در بام لند

1آمفی کافی مجید مظفری در بام لند

کافی شاپ مجید مظفری در منطقه ی بام لند در حوالی دریاچه ی چیتگر واقع شده است. نام این کافی شاپ، آمفی کافه است که از ترکیب تئاتر و کافی شاپ شکل گرفته است.

در آمفی کافه، مانند اغلب کافه ها میز و صندلی کافی شاپی چوبی در محیطی آرام چیده شده و فضایی گرم و صمیمی را ایجاد کرده اند. اما آنچه این کافه را از بقیه متمایز کرده است، اجرای تئاتر در فضای کافه است.

این کافه علاوه بر خدمات معمولی کافی شاپها که شامل ارائه ی انواع نوشیدنیها و کیکها می شود، در آن موزیک و تئاتر اجرا می شود. کلاس بازیگری و فن بیان و ورزش صبحگاهی هم از خدمات دیگر کافی شاپ مجید مطفری است!

اما در کافی شاپ مجید مظفری انواع شیک و اسموتی، آیس کافی، دمنوش، ماکتیل، سالاد و ساندویچ برای مشتریهای هنر دوست ارائه می شود. در ضمن رنج قیمتی مانند اغلب کافه ها بین هجده الی بیست و دو هزار تومان است.

اگر از علاقه مندان مجید مظفری هستید، این هنرمند محبوب عصرها درکافی شاپ حضور دارد. در ضمن شاید با رفتن به آمفی کافه شانس دیدار هنرمندان مورد علاقه ی خود را نیز داشته باشید!

آدرس: تهران، همت غرب، کاشان جنوب، میدان موج، خیابان موج، بام لند، آمفی تئاتر، آمفی کافه

2آمفی کافی مجید مظفری در بام لند

2آمفی کافی مجید مظفری در بام لند

3آمفی کافی مجید مظفری در بام لند

3آمفی کافی مجید مظفری در بام لند

4آمفی کافی مجید مظفری در بام لند

4آمفی کافی مجید مظفری در بام لند

اشتراک:

نظرات بسته اند