آلبوس، جور میراث خانوادگی پاتر را میکشد

0

از آن زمان که کتابهای جذاب هری پاتر وارد بازار شدند، طرفداران دنیای جادوگران و کارهای محیر العقول، جذب این کتاب شده و ساعتهای مداوم و حتی روزهای خود را با این کتاب میگذراندند. بعد از آن که این کتاب ها موفقیت زیادی را کسب کردند، نوبت به تصویر کشاندن این کتاب ها رسید که اتفاقا بازخورد بسیار خوبی از جانب بینندگان و مخاطبین دریافت کرد.
بعد از آن که هری پاتر، در قصه ی هفتم، توانست دشمن خود یعنی لرد وولدومورت را شکست دهد، قصه در صحنه ی ایستگاه قطار پایان یافت که آن بچه های کوچک که روزگاری را در مدرسه ی جادوگری هاگوارتز سپری کردند، امروز فرزندان خود را سوار قطار مخصوص کرده و آنها را راهی همان مدرسه میکنند.
در این قسمت به نظر میرسید که نویسنده مایل است تا شما را برای چاپ کتاب دیگری از این مجموعه آماده سازد، که امروز کتاب ” هری پاتر و فرزند طلسم شده” سری هشتم از مجموعه سری کتاب های هری پاتر منتشر شده است، شما میتوانید با مراجعه به لینک زیر، این کتاب را به صورت رایگان دانلود کنید.

http://fidibo.com/book/7345-%D9%87%D8%B1%DB%8C%20%D9%BE%D8%A7%D8%AA%D8%B1%20%D9%88%20%D9%81%D8%B1%D8%B2%D9%86%D8%AF%20%D9%86%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%B4%D8%AF%D9%87

با وجود اینکه جی. کی رولینگ اصرار داشت که این کتاب در ادامه ی کتاب های هری پاتر نیست، چرا که او علاقه داشت تا در اوج از دنیای هری پاتر خداحافظی کند، اما یقیقا این کتاب در ادامه ی این سری از کتاب هاست، چرا که داستان حول محور آلبوس، فرزند هری پاتر میچرخد .
از آن هنگام که هر پاتر شناخته شد، این حس به بیننده و خواننده منتقل شد که هر پاتر بودن در هیچ زمان کار آسانی نیست،چه آن زمان که در مدرسه درس میخواند و مرتب مورد حیله و حمله قرار میرفت و جمبور بود با حمله های بسیاری دست و پنجه نرم کند و چه امروزکه بزرگ شده است و ازدواج کرده است و پدر سه فرزند است و یک کارمند پرکار وزارت سحر و جادو!
این داستان نشان میدهد که هری همچنان با گذشته ی خود دست و پنجه نرم میکند و این موضوع باعث میشود که او نتواند درست در همان جایی قرار بگیرد که باید! سری هشتم این مجموعه نشان میدهد که کوچکترین فرزند هری، که آلبوس نام دارد، میبایست بار میراث خانوادگی پاتر را به دوش بکشد  ،میراثی که او هرگز خواستار آن نبوده است. او نیز همانند پدرش میداند که زندگی مخاطره آمیزی دارد و همواره میبایست منتظر رخداد اتفاقی باشد که انتظار آن را ندارد.
این داستان با همکاری جی.کی.رولینگ و جک ترون نوشته شده است و توسط الیور و تونی و جان تیفانی کارگردانی خواهد شد. ۳۰ بازیگر در این نمایش ایفای نقش خواهند کرد که اسامی آنها بعدا اعلام خواهد شد.
حال که این داستان به فرمت تئاتر بر روی صحنه رفته است، هیچ دور از انتظار نخواهد بود که فرمت های متفاوتی از هری پاتر و فرزند نفرین شده منتشر شود و یا به تصویر کشیده شود. فرزند نفرین شده که همان فرزند کوچک هری ، آلبوس است، محور اصلی داستان است.
بنا بر گزارش سایت The Daily Mail ، داستان جدید از همان جایی ادامه پیدا میکند که قسمت یادگاران مرگ به پایا رسیده است، درست همان جایی که انگار چیز جدید شروع میشود. حتی در پوستر این نمایش نیز نوشته شده است: : داستان هشتم، نوزده سال بعد. به دلیل آنکه این قصه فعلا در تئاتر به نمایش در می آید، نمیتوان از جلوه های ویژه استفاده شود ، بنابر در به تصویر کشیدن این داستان در تئاتر، بیشتر به طرح قصه پرداخته شده است.

اشتراک:

نظرات بسته اند