آخرین آپدیت اپل مشکل عکس برداری را حل کرد

0

در جدیدترین به روزرسانی کمپانی اپل، برای موبایل های آیفون 10، آیفون 8 و آیفون 8 پلاس به روز رسانی OS 11.2.1 منتشر شده است تا مشکل فوکوس دوربین این موبایل ها را برطرف کند. این مشکل حتی پس از به روز رسانی iOS 11.2 همچنان با آن روبه رو بودند.
به گفته ی یکی از کابران که با این مشکل مواجه شده بود، دوربین این سه دستگاه، به هنگام تصویربرداری، قادر به فوکوس مناسب نبود. فوکوس دوربین یا به صورت متناوب میان دو لنز آیفون 10 و آیفون 8 تغییر می کرد یا موبایل ها به کل قادر به فوکوس نبودند. به گونه ای که ریست کردن، ری استارت کردن دستگاه و تغییر تنظیمات دوربین هم هیچ کمی به رفع این مشکل نمی کرد. اما اکنون جدیدترین آپدیت این مشکل را برطرف کرده است.
شاید یکی از نکات جالب توجه iOS 11.2.1، فعال سازی مجدد قابلیتی در اسپیکر هوم پاد باشد که در واقع هنوز عرضه نشده است. البته باید گفت که این مشکل به طور کامل در آخرین به روز رسانی اپل بر طرف شده است و کاربران می توانند با فوکوس صحیح تصویر برداری کنند.
شاید یکی از نکات جالب مربوط به iOS 11.2.1، فعال سازی مجدد قابلیتی در اسپیکر هوم پاد باشد که در واقع هنوز عرضه نشده است و اوایل سال 2018 میلادی به دست مشتریان می رسد.
طی هفته ی گذشته ،کمپانی اپل، دسترسی از راه دور را برای کاربران اشتراکی را در اپلیکیشن Home غیرفعال کرد تا یکی از آسیب پذیری های بزرگ HomeKit را برطرف کند؛ حال باید گفت که این به روز رسانی این قابلیت را به کاربران برگردانده است و سیب پذیری پیشین به صورت تمام و کمال پچ شده است.
اگر شما هم از کاربران اپل هستید، می توانید نسخه ی 70 مگابایتی iOS 11.2.1 را دریافت کنید و مشکلات دستگاه خود را بر طرف کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند