اپلیکیشن موبایل Hike Messenger چیست؟

0

اپلیکیشن های به روز برای موبایل

اپلیکیشن موبایل Hike Messenger

اپلیکیشن موبایل Hike Messenger

اپلیکیشن موبایل Hike Messenger یک پیام رسان آنی چند پلت فرم برای گوشی های هوشمند که با اینترنت کار می کنند، است. مانند دیگر اپلیکیشن موبایل ها، همچون تلگرام و وایبر، هایک نیز داری محیط گرافیکی زیبایی است. کاربران علاوه بر پیام های متنی می توانند صوت، تصویر، استیکر، ویدئو، پیام صوتی و … برای یکدیگر ارسال نمانید. اپلیکیشن موبایل هایک در دسامبر 2012 معرفی شد.

ویژگی های هایک

در کنار ویژگی های ابتدایی این پیام رسان، هایک به کاربران قابلیت nudge را می دهد. ویژگی که به کاربران اجازه می دهد به مخاطبانشان نوتیفیکیشن بدهند.
در کنار این ویژگی ها، هایک یک ویژگی خوب دیگر دارد و آن پشتیبانی از فایل های PDF و OFFICE است. از نظر امنیت، هایک کاربر را قادر به مخفی کردن یک شخص یا چت هستند.
در حال حاضر این برنامه در شبکه  های 2G و 3G تماس تصویری را پشتیبانی می کند. در سپتامبر 2015، هایک ویژگی منحصر به فرد دیگری را اضافه کرد و آن تماس گروهی است یعنی 100 نفر به صورت همزمان می توانند کنفرانس تلفنی داشته باشند.
با بررسی تمام ویژگی های این اپلیکیشن موبایل، به نظر می رسد نصب آن در کنار دیگر برنامه ها مانند تلگرام در آینده ای نه چندان دور الزامی باشد.

اشتراک:

نظرات بسته اند