اپلیکیشن اندروید خواندن متون به صورت صوتی Voice Dream Reader

1

زمانی که یک برنامه نویس موبایل فریلنسر تصمیم به نوشتن برنامه ای کاربردی می گیرد، برای این که اپلیکیشن طراحی شده اش، کابرد زیادی میان کاربران محیط اندروید داشته و استقبال خوبی از برنامه اش صورت بگیرد، می باید نیازهای جامعه و افراد در روزمره را در نظر گرفته و مطابق با آن ها پیش رود.

یکی از نرم افزارهای اندروید معتبر و بسیار کارآمد، اپلیکیشن Voice Dream Reader است. این اپ به کاربران اندروید این امکان را می دهد که به جای خواندن متن مورد نظرشان، آن را گوش دهند.

voice dream reader

voice dream reader

تندخوانی با نرم افزار Voice Dream Reader

جالب است بدانید که به وسیله ی نرم افزار Voice Dream Reader می توانید سرعت ادای کلمات را زیاد کرده و به تندخوانی و تندشنوایی عادت کنید. سرعت صدا در این اپلیکیشن بین 50 تا 700 کلمه در دقیقه متغیر می باشد.

برای استفاده از این اپلیکیشن کافی ست فایل های مورد نظر خود را از دراپ باکس یا از حافظه ی گوشی و تبلت و یا به هر طریق دیگر باز کرده و به سرعت منتظر گوش دادن به متن مورد نظرتان باشید.

voice dream reader

voice dream reader

هنگامی که به شنیدن صوت مورد نظرتان مشغول هستید، هیچ نیازی هم نیست که صفحه ی نمایش گوشی یا تبلت را روشن نگاه دارید. اپلیکیشن با خاموش بودن صفحه نمایش گوشی نیز به کار خود ادامه خواهد داد.

به علاوه این نرم افزار دارای امکاناتی روی فایل نوشتاری متون نیز می باشد. شما می تواند سایز کلمات را تا سایز 80 بزرگ کرده و یا در میان متن به جستجوی کلمه و عبارت مورد نظر خود بپردازید.

voice dream reader

voice dream reader

از طرفی دیگر هایلایت کرده و برجسته کردن بخشی از متن امکان پذیر بوده و فونت ها را نیز می توان تغییر دارد.

نرم افزار Voice Dream Reader دارای حجم 23.1 مگابایت بوده و توسط شرکت برنامه نویسی Voice Dream تولید شده است.
این اپلیکیشن اندروید البته رایگان نیست و برای دانلود آن می باید 9.99 دلار بپردازید.

اشتراک:

۱ دیدگاه