عجیب ترین شبکه های اجتماعی جهان

2

دربین شبکه های اجتماعی هم عجایب به چشم میخورد. گاهی اشخاصی اقدام به راه اندازی شبکه هایی میکنند که در ابتدا بسیار عجیب مینماید .اما عجیب تر آنکه کسانی هم هستند که به این عجایب میپیوندند و همراهی شان میکنند.

بعنوان مثال شبکه اجتماعی لوکسا که فقط مخصوص پولدارها طراحی شده است و …

لوکساا یک شبکه اجتماعی است که فقط میلیاردر ها میتوانند از آن استفاده کنند. چرا که هزینه عضویت در آن گران است. بعنوان مثال در کشور ما بخواهید عضو لوکسا شوید باید یک میلیون تومان بپردازید.

فقط لاکچری ها وارد شوند!

لوکسا

لوکسا

شعار این شبکه اجتماعی این است: «اگر لاکچری هستید، کلیک کنید». برای اینکه ثابت شود لاکچری هستید هم باید یک میلیون تومان واریز کنید!

در واقع شبکه اجتماعی «لوکسا» برای ایرانی هایی است که می خواهند دارایی های میلیاردی خودشان را رخ دیگرانی که شبیه خودشان هستند، بکشند.

قرار عاشقانه حیوان خانگی

DateMyPet

DateMyPet

یکی دیگر از شبکه های اجتماعی عجیب مخصوص حیوانات است.

یکی از شبکه های اجتماعی که اتفاقا علاقه مندان کمی هم ندارد، DateMyPet است. جایی که شما برای حیوان خانگی خودتان یک صفحه شخصی می سازید و این امکان را به دیگران می دهید که برای حیوانتان درخواست دوستی بدهند و اگر خوشتان آمد، با آن ها سر قرار بروید تا حیوان های خانگی تان حضور در یک قرار عاشقانه را تجربه کنند.

اشتراک:

2 دیدگاه

  1. «اگر لاکچری هستید، کلیک کنید». برای اینکه ثابت شود لاکچری هستید هم باید یک میلیون تومان واریز کنید! هاهاهاهاهاهاه جالب بود. منم می گم ثابت کنید لاکچری هستید ،دومیلیون واریز کنید حسابم.