روش استفاده از سوپر زوم اینستاگرام

0

در جدیدترین ویژگی اینستاگرام امکان زوم و افکت گزاری به ویدئو های کوتاه افزوده شده، و نام این قابلیت را سوپرزوم «Superzoom» گذاشته اند.

اینستاگرام همواره در حال ترقی و پیشرفت بوده و هر بار که آپدیت میشود. ویژگی های کاربردی جدیدی به ارمغان میاورد. در چند روز گذشته شاهد افزوده شدن قابلیت لایو استوری دونفره بودیم. حالا پس از مدت کوتاهی سوپرزوم را باید تجربه کنیم. برای آموزش کامل اینستاگرام کلیک کنید.

جدید ترین ویژگی اینستاگرام به کاربرانش اجازه می دهد روی بخش هایی از ویدئوهای فیلمبرداری شده، زوم کنند. می توان در کنار چنین عکسی از ویژگی های مختلف مانند افکت های صوتی سینمایی هم استفاده کرد. این ویژگی Superzoom نام گرفته و در کنار منوی Boomrang دیده می شود.

این ویژگی برای کاربران iOS و اندروید عرضه می شود. همچنین دارای تعداد زیادی استیکرهای هالووین و ماسک ها واقعیت افزوده است.

سوپرزوم اینستاگرام

سوپرزوم اینستاگرام

روش استفاده از سوپر زوم به این طریق است که باید را باز کنید. و صفحه گراتیکول را برای تعیین شات مورد نظر خود فشار دهد.

اینستاگرام در مرحله بعد سه وضعیت زوم را با افکت های صوتی می سازد. ویدئوها معمولا سه ثانیه طول می کشند اما می توان با نگه داشتن دکمه شاتر، مدت آن را به ۱۵ ثانیه رساند هنگامیکه این ویژگی فعال شود، دوربین به طور خودکار با موسیقی مخصوص زوم می کند.

اینستاگرم این ویژگی را در رقابت با اسنپ چت ارائه کرده است.

اشتراک:

نظرات بسته اند