روند کند تولید آیفون 10

1

تاکنون گزارش های متعددی از آمار فروش آیفون 8 منتشر شده است که حاکی از آن است که از این اسمارت فون با توجه به پیش بینی هایی که شده بود، استقبال نشد.
برخی از کارشناسان بر این باور بودند که انتظار برای فروش آیفون 10، موجب بروز این عدم استقبال شده است.  اما گزارش ها حاکی از آن است که روند کند تولید آیفون 10 حاکی از احتمال کاهش تولید این شرکت است.

روند کند تولید آیفون 10

روند کند تولید آیفون 10

بر اساس گزارش موسسه تحقیقاتی «KGI Securities»، کمپانی «فاکسکان» که مسئولیت تولید آیفون 10را برعهده دارد تا پایان فصل جاری تنها می تواند 25 تا 30 میلیون دستگاه را تولید کند که 10 میلیون واحد از برآوردهای اولیه کمتر است.

یکی از دلایلی که بر کندی تولید آیفون 10 تاثیر گذار است، پیچیدگی بالای دروبین «TrueDepth» و سنسور سه بعدی است. اما شرکت های سازنده این ماژول یعنی «LG Innotek» و «Sharp» در ماه های آبان و آذر تولیدات خود را افزایش می دهند، پس به احتمال زیاد در سه ماه پایانی سال جاری، تولید این دستگاه 10 درصد رش خواهد داشت.

پیش فروش آیفون 10 از جمعه آینده شروع خواهد شد اما در حال حاضر موجودی اپل تنها 2 الی 3 میلیون دستگاه است که در مقایسه با سالهای قبل حدود 7 میلیون دستگاه برای عرضه ابتدایی کم دارد.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. من که شک ندارم اکه 7 میلیارد آیفون 10 تولید بشه یکیش به من نمیرسه . کلا بدشانسم دیگه