Regram؛ قابلیت جدید اینستاگرام برای عموم فعال می شود

3

بنابر گزارش های منتشر شده، اینستاگرام در حال مشغول آزمایشی بر روی قابلیت جدیدی است که Regram نام دارد. این قابلیت به کاربران این اجازه را می دهد تا استوری ها را باز نشر کنند.
گفته می شود که هم اکنون این قابلیت در اختیار برخی از کاربران قرار گرفته است و به احتمال زیاد بعد از مدتی در اختیار عموم کاربران اینستاگرام قرار خواهد گرفت.

Regram قابلیت جدید اینستاگرام

Regram قابلیت جدید اینستاگرام

Regram

همان طور که می دانید، اینستاگرام با ایجاد قابلیت استوری در اپلیکشن اینستاگرام، توانست محبوبیت خود را افزایش دهد و کاربران بیشتری را جذب خود کند.
اکنون اگر قابلیت regram در اختیار عموم قرار گیرد، روی آیکون اشتراک گذارید زیر هر پست، گزیه ای تحت عنوان “Add post to your story” مشاهده خواهید کرد که برای ارسال مستقیم پست به استوری تان کاربرد دارد.
البته شاید دوست نداشته باشید که به این نحو و بدون تنظیمات شخصی پست مذکور را باز نشر کنید، برای این کار می توانید به قسما تنظیمات اینستاگرام به بخش Story Settings مراجعه کرده و گزینه Allow Resharing to Stories را غیر فعال نمایید.
زاخاری شکد، یکی از توسعه دهندگان اینستاگرام با انتشار یک توییت در مورد این قابلیت توضیحات بیشتری ارائه کرده است. وی می گوید که با اضافه کردن یک پست به استوری، امکان شخصی سازی آن هم برایتان فراهم می شود.
همچنین گفته می شود که در این قابلیت جید شما می توانید ابعاد عکس را تغییر دهید و آن را به جهات دلخواهتان تغییر دهید و بچرخانید. گفتنی است که قابلیت Regram تنها یکی از آپدیت های پرشماری است که اینستاگرام طی هفته های گذشته برای بخش استوری هایش عرضه کرده است.
کمی پیشتر اپلیکیشن اینستاگرام حالت تایپ را به استوری های خود افزوده بود و همچنین پشتیبانی از تصاویر گیف را برای کاربران فعال کرده بود. اکنون با اضافه شدن گزینه ی بازنشر استوری های اینستاگرام می تواند دست کابران را برای استفاده از این نرم افزار بیشتر از قبل باز گذارد.

اشتراک:

3 دیدگاه

  1. کودک نخبه در

    اینستاگرام به نظرم یکی از موفق ترین نرم افزارهاست. سعی هم داره با آپدیت های مختلف نیازهای کاربرانش رو جواب بده

  2. چه خوب، والا من تا حالا هرچی دمنوش درست کردم فشار و بالا برده. منم که فشار خون دارم