3008 بر فرش نمایشگاه بین المللی خودرو تهران

1

به نظر می رسد که در نمایشگاه بین المللی تهران، ایران خودرو قصد دارد تا با قدرت بیشتری حضور پید کند. درست است که حواشی خودرو 2008 هنوز به پایان نرسیده است، اما ایران خودرو قصد دارد تا با خودرو 3008 خونمایی کند.

پژو 3008

پژو 3008

پای پژو 3008 به تهران باز می شود؟

 
بنا بر اخبار منتشر شده، شرکت ایکاپ غرفه ای دو هزار متری در اختیار خواهد داشت که در آن می تواند اکثر محصولات خود را به معرض نمایش بگذارد.
همچنین اخبار حاکی از آن است که در این دوره از نمایشگاه خودرو، بخش مجزایی به محصولات پژو اختصاص خواهد یافت تا نسبت به سال های قبل ،اصلاعات به روز تری از این خودروها به نمایش گذاشته شود.
همانطور که گفتیم، به نظر می رسد ایران خودرو اینبار با 3008 قصد خودنمایی دارد. اولین مدل از پژو ۳۰۰۸ در سال ۲۰۰۸ تولید و در سال ۲۰۱۶ نسخه فیس لیفت آن به بازار معرفی شد و حالا مشتریان ایرانی هم فرصت سوارشدن بر این خودرو فرانسوی را خواهند داشت.
قیمت پایه ی این خودروی فرانسوی ،26000 یوروست یعی 3000 یورو گران تر از قیمت پایه پژو 2008!
البته همانن سایر شاسی بلند ها با تیپ های گران تری نیز به بازار عرضه خواهد شد. در صورتیکه این خودرو به کشور وارد شود ، با دی‌اس‌6، اسپورتیج QL و توسان TL رقابت تنگاتنگی خواهد داشت.
بدون در نظر گرفتن هزینه های عوارض و گمرک و با در نظر گرفتن قیمت دلاری این خودرو و با در نظر گرفتن قیمت 4070 تومانی دلار، این خودرو 100 میلیون تومان قیمت خواهد داشت.
نظر شما راجع به این خودرو چیست؟ آیا تمایلی به خرید این شاسی بلند را دارید؟

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. خیلی خوشگله، من زیاد اطلاعات فنیم خوب نیست، ولی به نظرم کاش این خودروهای قشنگ یه جوری بود که فقط خاص افرادی خاص نبود!