تحویل پژو 2008 به خریداران چه شد؟

0

حتما خبرهای پیشین مبنی بر قیمت حاشیه ساز پژو 2008 را خوانده اید، اما اینبار حواشی گریبانگیر عرضه ی پژو 2008 شده است.

اوایل تیر ماه امسال بود که قیمت خودرو پژو 2008 سر تیتر اخبار بسیاری از خبرگزاری ها شد. قرار بود با تولید این محصول تولید مشترک، راهی برای بازار ایران باز شود. همچنین بدون اعلام نهایی قیمت این خودرو، پژو 2008 با پیش فروش 60 میلیون به فروش رفت.

این در حالی بود که تنها سه روز از از فروش پژو 2008 نگذشته بود که بازار سیاه خرید و فروش حواله آن در فضای مجازی آغاز شد. به گونه ای که دلالان مبلغ 72 میلیون تومان را برای حواله این خودرو در نظر گرفتند و به فروش رساندند. به همین دلیل ایران خودرو طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که امتیاز ثبت نام در طرح پیش فروش خودرو پژو ۲۰۰۸ قابل خرید و فروش نیست.

 

تحویل پژو 2008 به خریداران چه شد؟

تحویل پژو 2008 به خریداران چه شد؟

با اعتراض مردم به عدم تعیین قیمت نهایی، پس از گذشت 14 روز از پیش فروش پژو 2008 در نهای مدیر عامل ایران خودرو اعلام کرد آغاز تحویل پژو ۲۰۰۸ فعلا با ۹۸میلیون و ۹۰۰هزار تومان انجام می شود.

همچنین رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان در واکنش به گله خریداران از واریز میزان پیش پرداخت پژو ۲۰۰۸ اعلام کرد: میزان اضافه ای که در پیش فروش پرداخت کردند در سود مشارکت آنها محاسبه می شود و همچنین پیش بینی شده مصرف کنندگانی که دوست ندارند رقم اضافه پولشان در ایران خودرو بماند می توانند ۱۰ یا ۱۵ میلیون تومانی را که اضافه پرداخت شده را پس بگیرند و در زمان تحویل پرداخت کنند.

نکته اینجاست که قرار بود نخستین سری از خودروهای پیش فروش 2008 ثبت نامی در شهریور ماه امسال تحویل مشتریان داده شود. اما امروز که در نیمه ی مهر ماه هستیم، هنوز خبری از تحویل پژو ۲۰۰۸ به خریداران از سوی شرکت نیست.

اشتراک:

نظرات بسته اند