مزایا و معایب رهن و اجاره در سعادت آباد

0

یکی از محبوب ترین محله های تهران برای رهن و اجاره، محله ی سعادت آباد است. از طریق بهترین سایت برای رهن و اجاره خانه می توانید از نرخ رهن و اجاره در این منطقه ی خوش آب و هوا و لوکس تهران اطلاع کسب کنید.

محله ی سعادت آباد

محله سعادت آباد

محله سعادت آباد

محله ی محبوب و دوست داشتنی سعادت آباد در شمال غرب تهران و منطقه ی 2 شهرداری تهران واقع شده است. این محله از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد منتهی می شود. بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت‌آباد عبور می کند.
بهترین مناطق سعادت آباد مناطق کوی فراز و شهرک مخابرات (بهرود) در شمال سعادت‌آباد و در دامنهٔ کوه قرار دارند. از خیابانهای معروف سعادت آباد می توان به ۲۴ متری، علامه، سرو و همچنین بلوار پاکنژاد و بلوار فرحزادی اشاره کرد.
به نظر خیلیها سعادت آباد یکی از محله های مرفه نشین تهران است که خانه های ویلایی و لوکسی دارد. از این روی به دلیل کلاس بالایی که سعادت آباد دارد در این محله خانه ها و شرکتهای اجاره ای بیشماری وجود دارد.
اغلب افراد ترجیح می دهند در محله های متوسط صاحب خانه نشوند اما در سعادت آباد یک واحد نقلی اجاره کنند. اما رهن و اجاره در سعادت آباد مزایا و معایبی دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

محله سعادت آباد

محله سعادت آباد

مزایای رهن و اجاره در سعادت آباد

آب و هوا و موقعیت جغرافیایی: از مزایای رهن و اجاره در این محله ی محبوب و دوست داشتنی، آب و هوای مطبوع منطقه است. سعادت آباد به دلیل قرار گرفتن در ارتفاع، هوای تمیزتری نسبت به محله‌های دیگر دارد. از این روی اجاره ی خانه در این منطقه برای اشخاصی که مشکلات تنفسی دارند توصیه می شود.
به علاوه شما در این محله با چشم انداز زیبا و رویایی ای از شهر تهران روبه رو خواهید شد که همین هم دلیلی برای راضی شدن به پرداخت اجاره بهای بالا در این منطقه است.
دسترسی به اتوبانها: موقعیت جغرافیایی سعادت آباد  آنرا یک شاهراه اصلی در تهران بدل کرده است. سعادت آباد به اتوبانهای نیایش، یادگار امام، چمران، همت و رسالت راه دارد. این موضوع دسترسی شما به اقصی نقاط شهر را راحت تر می کند.
امکانات محله‌ ی سعادت آباد: در این محله تمامی امکانات تفریحی، رفاهی، ورزشی، خرید و سلامت به خوبی فراهم است. اما خوب هزینه ها به نسبت محله های متوسط کمی بالاتر است. در این محله بوستانها، مراکز خرید متعدد، بیمارستانهای خوب و رستورانهای معروف بیشماری وجود دارد که رهن و اجاره در این محله را مطلوب می کند.
حمل و نقل عمومی: برای حمل و نقل عمومی هم در این محله مشکلی وجود ندارد و نزدیک ترین ایستگاه مترو به شما ایستگاه متروی میدان صنعت شهرک غرب است. اتوبوس و تاکسی نیز در این محله وجود دارد و شما می توانید به راحتی به اقصی نقاط شهر دسترسی داشته باشید.

معایب سکونت در محله ی سعادت آباد

اما محله ی سعادت آباد به دلیل مزایای خوبی که در بالا اشاره شده کمی شلوغ شده است و هر روزه افراد بسیاری برای کار به این محله می آیند. از این روی ترافیک سنگین در این محله مانند سایر محله های تهران وجود دارد.
بسیاری از واحدهای آپارتمانی در سعادت آباد کاربری اداری پیدا کرده اند و ممکن است امنیت و آسایش شما را اندکی سلب کند.
در هر صورت اگر به سکونت در سعادت آباد علاقه مند هستید مزایای آن به معایب آن می ارزد. پس در ادامه نگاهی هم به قیمت رهن و اجاره در سعادت آباد می اندازیم.

قیمت رهن و اجاره‌ در سعادت آباد

اگر شما هم می خواهید سعادت آباد نشین شوید می توانید از بهترین سایت رهن و اجاره خانه نرخ رهن و اجاره در این محله را استعلام کنید.
اما در کل رهن و اجاره در این محله نیز به امکانات ساختمان، عمر بنا، متراژ و محله بستگی دارد. در مواردی که در سایت گذاشته شده است واحدهای کوچک متراژی با قیمت رهن 20 میلیون تومان و اجاره ی یک و نیم میلیون تومان دیده می شود تا آپارتمانهای متراژ بالای فول امکانات که با قیمت هر متر مربع 3 تا 3و نیم میلیون تومان رهن کامل داده می شود.
حال اگر واقعا قصد اجاره نشینی در سعادت آباد را دارید با کمی جستجو می توانید مواردی با قیمت مناسب هم برای رهن و اجاره پیدا کنید. پس نا امید نشوید و سعادت آباد نشین شوید!

اشتراک:

نظرات بسته اند