اخراج مهندس پروژه آیفون ایکس

0

رقابت بر سر فناوری آنقدر حساس شده که اپل یکی از مهندسان پروژه آیفون ایکس را به خاطر پخش ویدئویی در یوتیوب اخراج کرده است.

معمولا داغ ترین ویدئو ها را میتوان در یوتیوب تماشا کرد. هرچند این ویدئوی مورد بحث به درخواست اپل از این وبگاه حذف شده اما خبرش دهان به دهان میچرخد. شاید کسانی هم باشند که آنرا دانلود کرده اند. برای آموزش دانلود ویدئو از یوتیوب کلیک کنید.

سرح ماجرا اینگونه است که اپل یکی از مهندسان پروژه آیفون ایکس خود را اخراج کرده زیرا دختر نوجوان او جزئیاتی از این موبایل را در یوتیوب منتشر کرده بود.

بروک آملیا پیترسون در هفته گذشته ویدئویی از دهمین سالگرد تولید آیفون را منتشر و ادعا کرد که برای دیدن پدرش به مقر جدید اپل در کالیفرنیا می رود. پیترسون نخستین ویدئوی خود را هنگام بازدید از Caffe Macs (کافه تریا در مقر اپل) منتشر کرد.

آیفون 10

آیفون 10

در این ویدئو پدر او با استفاده از آیفون ایکس به طور خودکار بهای ناهار را می پردازد و سپس به دخترش اجازه می دهد از آن استفاده کند.

او در این ویدئو Control center و دوربین دستگاه را فعال می کند. همچنین پدر پیترسون یکی از animoji ها را فعال می کند. این در حالی است که پدر پیترسون از فیلمبرداری دخترش آگاه بوده است.

پس از چند روز همین دختر نوجوان ویدئوی دیگری مبنی بر اخراج پدرش به دلیل ویدئوی قبلی اشتراک میگذارد. گویا این اقدام اپل به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین این کمپانی بوده.

طبیعتا هیچ کمپانی دوست ندارد یکی از کارکنانش هر چقدر هم عالی رتبه باشد قوانین را نقض کند.

اشتراک:

نظرات بسته اند