باگ بعدی گوشی آیفون 10 اپل

1

گویا نوار بد شانسی های اپل پایانی نداشته و باز نوبت یک مشکل دیگر در صفحه نمایش آیفون 10 رسیده است.

این بار خط سبز رنگ نمایشگر گوشی آیفون 10 خبرساز شده و تعدادی از دارندگان این گوشی گران قیمت و لوکس اپل نسبت به ظاهر شدن یک خط عمودی سبز رنگ در حاشیه ی سمت چپ و یا سمت راست گوشی های خود معترض هستند.

علت ظاهر شدن این خط سبزرنگ چیست؟

کارشناسان سخت افزاری موبایل، این مشکل را مربوط به روشن  شدن یکباره ی پیکسل های سبز رنگ در حاشیه ی صفحه ی نمایش این گوشی دانسته اند.

اما این که چه مشکلی در ساختار صفحه نمایش های اپل وجود دارد که باعث گشته تا پیکسل های سبز رنگ در یک خط عمودی بی علت روشن شده و روشن بمانند، مشخص نیست.

خط سبز روی نمایشگر آیفون 10

خط سبز روی نمایشگر آیفون 10

تعویض گوشی های مشکل دار

تا کنون 25 نفر از دارندگان گوشی های اپل با مشکل خط عمودی سبز رنگ به اپل استورها مراجعه کرده و آیفون 10 های خود را با یک گوشی نو تعویض کرده اند.

چیزی که این بار محرز به نظر می رسد، این است که کمپانی اپل دیگر با راه حل نرم افزاری و یک آپدیت ساده نمی تواند کاری برای رفع این باگ جدید صورت دهد. و کار به تعویض گوشی های آیفون 10 رسیده است. تاکنون که 25 مورد از تعویض گوشی های اپل به دلیل این خط سبز رنگ توسط اپل استورها عوض شده و یک گوشی نو به صاحبان آن ها تحویل داده شده است.

اما باید منتظر ماند و دید آمار گوشی های مشکل دار تا کجا پیش رفته و شرکت اپل از این سمت تا چه اندازه خسارت مالی و البته خسارت برای آبروریزی جدید خواهد خورد!

خط سبز روی نمایشگر آیفون 10

خط سبز روی نمایشگر آیفون 10

مشکل مشابه در سامسونگ گلکسی اس 7 اج

اگر به خاطر داشته باشید، گوشی سامسونگ گلکسی اس 7 اج نیز مشکل مشابهی داشته و در آن زمان نیز سامسونگ بدون این که بتواند مساله را با یک آپدیت برطرف سازد، مجبور به تعویض گوشی های مشکل دار خود شد.

آن زمان ریست کردن و یا خاموش و روشن کردن گلکسی اس 7 اج های سامسونگ دردی را دوا نمی کرد و اکنون نیز برای آیفون 10 اپل همین مساله صدق می کند و حتی reset factory کردن گوشی های آیفون ایکس اپل نیز چاره ساز نیست.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. ریحانه کاوه در

    دیگه اینا هم شورشو درآوردن. خدا رو شکر که من نخریدم. و نخواهم خرید. گوشی فقط سامسونگ و بس