لایو استوری دو نفره؛ جدیدترین قابلیت اینستاگرام

0

از زمانی که اینستاگرام قابلیت لایو استوری را به این شبکه اجتماعی افزود. طرفداران این اپ هم بیشتر و بیشتر شدند. در جدیدترین تغییرات اینستاگرام قابلیت لایو استوری را بهبود بخشیده است.

استوری اینستاگرام با روند روبه رشدش کم کم به کمال میرسد و در تغییرات نسخه جدید. در قسمت پخش زنده میتوان دونفر به صورت هم زمان مشارکت داشت.

به این قابلیت جدید لاو دو نفره میگویند. و از این پس افراد زمانی که در بخش لایو استوری ویدئویی زنده پخش میکنند میتوانند یک نفر دیگر را هم دعوت کنند تا اون نیز به صورت زنده ویدئو پخش کند. در این زمان صفحه نمایش دو قسمت شده و هر ویدئو در یک قسمت پخش میشود.

فرد دعوت شده هر زمانی بخواهد می تواند از لایو استوری خارج شود. همچنین ویدیوهای مشترک در قسمت استوری سایر کاربران به صورت دو دایره در کنار هم نشان داده خواهند شد.

لایو اینستاگرام

لایو اینستاگرام

شیلپا سرکار (Shilpa Sarkar) یکی از مدیران تیم لایو اینستاگرام در این باره گفته است:

از نوامبر سال گذشته که از اولین نسخه لایو استوری را رونمایی کردیم، متوجه شده‌ایم که بسیاری از افراد همراه با دوستانشان به صورت دو نفره از این قابلیت استفاده می‌کنند. ما می‌خواستیم که این ویژگی آفلاین را تبدیل به تجربه‌ای آنلاین کنیم و با این قابلیت شما بدون اینکه مجبور باشید دقیقا کنار دوستتان نشسته‌ باشید، می‌توانید با دوستتان لایو استوری مشترک بگذارید.

حدود یکسال از ایجاد قابلیت لایو استوری اینستاگرام می گذرد. قابلیتی که به کاربران این امکان را می داد که از خود و محیط اطرافشان تصویر زنده ثبت کنند و در اختیار دنبال کنندگان قرار دهند.

اشتراک:

نظرات بسته اند