فیلم آموزش قدم قدم ساخت اپل ایدی

1

یکی از مسائل امنیتی مهم در خصوص استفاده از محصولات اپل نظیر آیفون و آیپد این است که از افراد مطمئن در خواست ساخت اپل آیدی کنیم. اگر در اطرافیان خود چنین شخصی را نمی شناسید از آموزش قدم قدم ساخت اپل ایدی استفاده کرده و خودتان شخصا اپل آیدی بسازید.
نکته ی مهم این است که تاکنون سودجوییهای متعددی در ارتباط با اپل آیدی صورت گرفته است. این امکان وجود دارد که افراد به اسم ساخت اپل آیدی برای دستگاه اپل شما، با در دست داشتن اطلاعات اپل آیدی شما از اطلاعاتتان سواستفاده کنند.
بنابراین به کاربران محصولات اپل به شدت توصیه می شود با آموزش ساخت اپل ایدی همراه شده و خودشان شخصا اقدام به ساخت اپل آیدی کنند تا مشکلی در زمینه ی سواستفاده از اطلاعات پیش نیاید.
البته نمی توان این نکته را نادیده گرفت که بسیاری از فروشندگان و ارائه دهندگان محصولات اپل افراد مطمئنی هستند. اما در این میان برخی افراد از این صداقت سواستفاده می کنند که باید خودمان در این خصوص هوشمند باشیم.
حال اگر در ساخت اپل آیدی با مشکل مواجه هستید آموزش ویدئویی زیر خیلی راحت به شما یاد می دهد چگونه خودتان شخصا اپل آیدی بسازید. پس در ادامه با آموزش قدم قدم ساخت اپل ایدی همراه سی اس وب شوید:

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. فعلا آموزشش را یاد گرفتم تا بعد آیفون بخرم. البته قول نمیدم به این زودیا باشه…. به هر حال ممنون آموزش خوبی بود