راهنمای خرید استخر بادی

0

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که در حیاتشان به دلیلی مساحت کم از داشتن استخر شنا محرومند. میتوانید از استخر های بادی استفاده کنید.

درست است که استخر بادی نمیتواند جای استخر واقعی را بگیرد. و همان حس بعد از یک شنا و آفتاب گرفتن روی صندلی استخر را بدهد. اما تا حدودی میتواند از عطش تان برای یک آبتنی در تابستان گرم بکاهد.

استخر های بادی در انواع و سایز های مختلفی موجودند. اساس کارشان هم از این قرار است که توسط پمپ بادی که همراه محصول ارائه میشوند باد میشود و پس از آنکه به حد نصاب رسید و به شکل یک استخر در آمد. با آبگیری آن میتوانید در پارکینگ یا حیات خلوت خانه تان از آبتنی لذت ببرید.

یکی از محصولاتی که در این زمینه پر طرفدار است استخر بادی خانوادگی اینتکس میباشد.

استخر بادی خانوادگی اینتکس

استخر بادی خانوادگی اینتکس

استخر بادی خانوادگی صندلی دار اینتکس محصولی شیک با طراحی متفاوت از سری استخر های بادی بزرگ برای استفاده در منزل و فضای باز است. این استخر بادی ساخته شده از جنس PVC با رویه کاملا طرح چرم بوده که در برابر دمای مختلف آب و همچنین قرار گرفتن در معرض نور و گرمای آفتاب مقاوم است. به همین دلیل می توان به خیالی آسوده تر فضای باز استفاده کرد.

استخری که دارای 4 صندلی بادی سرخود بوده که هر کدام به وسیله دریچه باد مجزایی راه اندازی می شوند. همچنین برای هر قسمت از استخر که صندلی بادی تعبیه شده یک تکیه گاه نیز در نظر گرفته شده است تا هنگام نشستن در آن احساس راحتی را تجربه کنید. از ویژگی های دیگر این استخر بادی اینتکس می توان به داشتن دریچه مخصوص تخلیه آب در قسمت کف اشاره نمود.

برخی از مشخصات استخر بادی خانوادگی صندلی دار اینتکس

طول: 227 سانتی متر
عرض: 227 سانتی متر
ارتفاع: 66 سانتی متر
ظرفیت آب: 769 لیتر
جنس بدنه از PVC طرح چرم
مناسب سنین مختلف
دارای 4 صندلی بادی سرخود
دارای تکیه گاه بادی
دارای دریچه تخلیه آب
قابل استفاده در فضای باز

اشتراک:

نظرات بسته اند