تور ترکیه با هتل گرند زنتروم

0

تابستان از راه می رسد که بهترین زمان برای آفتاب گرفتن و شنا کردن است. از سویی هم جشنواره های تخفیفی ویژه آغاز فصل جدید برگزار می شود، پس چه خوب است که به یکی از مکان های گردشگری سفر کنید که هم تفریحی است و هم مراکز خرید و پاساژ های بسیاری دارد. تور ترکیه تابستان 97 یکی از گزینه های خوب است.

در سفر با تور ترکیه انتخاب هتل کار راحتی نیست .

سفر با تور ترکیه

سفر با تور ترکیه

اگر مقصد خود را استانبول قرار دهید، تعداد هتل های استانبول و تنوع خدماتی که ارائه می دهند، کمی انتخاب را سخت می کند . هر شهری که پذیرای مسافران زیادی باشد قطعا دارای هتل های بسیاری است که انتخاب را برای یک مسافر کم می کند، استانبول هم همین گونه است! اما نگران نباشید، ما امروز هتلی سه ستاره را به شما معرفی می کنیم که بتوانید تور ترکیه تابستان 97 را ارزان بخرید.

اگر برای تفریح به استانبول نمی روید و سفرتان جنبه کاری دارد ، احتمالا قصد هزینه زیاد صرف کردن را ندارید؛ پس بهتر است در میان هتل های ۳ ستاره استانبول ، هتلی که به محل کارتان نزدیک تر است، انتخاب نمایید تا در هزینه رزرو هتل و رفت و آمد صرفه جویی کنید . یکی از هتل های سه ستاره خوب شهر استانبول ، هتل گرند زنتروم در منطقه تقسیم استانبول است .

معرفی هتل سه ستاره گرند زنتروم

هتل گرند زنتروم از هتلهای با قیمت مناسب استانبول بحساب می آید. این هتل در موقعیت جغرافیایی خوبی واقع شده و در نزدیکی رستوران ها و مهم ترین مراکز خرید استانبول قرار گرفته است و یکی از بهترین انتخاب ها برای رزرو هتل در تور ترکیه تابستان 97 است.

موقعیت هتل

از هتل گرند زنتروم تا مرکز شهر راهی نیست و فرودگاه آتاتورک در ۱۶ کیلومتری هتل قرار دارد که می توان در کمتر از ۴۵ دقیقه خود را از هتل به فرودگاه رساند .

امکانات هتل

این هتل پذیرش ۲۴ ساعته دارد و کارکنان بخش رسپشن اطلاعات خوبی از مراکز تجاری مهم شهر دارند و در صورت نیاز، مهمانان را به بهترین وجه کمک رسانی می نمایند.
هتل زنتروم استانبول در مجموع ۲۷ اتاق دارد و در میان آنها اتاق های خانوادگی نیز وجود دارد .اتاق های هتل گرند زنتروم استانبول مبله و تمیز هستند و با امکانات رفاهی مانند تهویه مناسب ، حمام ، مینی بار ، اینترنت بیسیم رایگان ، و گاو صندوق از مهمانانشان پذیرایی می کنند.
خدمات و امکانات هتل گرند زنتروم  استانبول شامل ترانسفر فرودگاهی ، آسانسور ، رستوران ۲۴ ساعته ، کافی شاپ ، اتاق سیگار ، کافی نت ، اینترنت بیسیم رایگان در لابی و پارکینگ می شود . شما از این هتل به راحتی به اکثر امکان دیدنی شهر استانبول دسترسی خواهید داشت و سفری عالی و بدون دغدغه را با تور ارزان ترکیه تابستان 97 تجربه می کنید.

Grand Zentrum Hotel Istanbul

Grand Zentrum Hotel Istanbul

Grand Zentrum Hotel Istanbul

Grand Zentrum Hotel Istanbul

Grand Zentrum Hotel Istanbul

Grand Zentrum Hotel Istanbul

Grand Zentrum Hotel Istanbul

Grand Zentrum Hotel Istanbul

اشتراک:

نظرات بسته اند