“Evie Launcher” برترین لانچر اندروید

1

تا پیش از ظهور اندروید دست کاربران برای شخصی سازی موبایل و رایانه چندان باز نبود و در نهایت با تغییر تصویر زمینه و چند کار پیش پا افتاده برای کاربران خاتمه میافت.

اما از زمانی که اندروید راهش را به گوشی های هوشمند باز کرد و لانچر ها متولد شدند شخصی سازی ها شروع شد! حالا دیگر کاربران می توانستند مکان و رنگ حتی تصویر آیکون ها را تغییر دهند این یک انقلاب در دنیای سیستم عامل ها بود.

اگر اهل شخصی سازی باشید احتمالا خبر دارید که در فروشگاه بزرگ اندروید هزاران لانچر وجود دارد که یکی از دیگری جذاب تر است. تنها مشکل این است که کدام یک را انتخاب کنید؟

یک لانچر خوب ویژگی هایی مانند سادگی و سریع بودن را با امکانات شخصی سازی فراوان با هم تلفیق می کند و در اختیار کاربر می گذارد.

یکی از برترین لانچرهایی که این روزها می توان برروی گوشی یا تبلت اندرویدی نصب کرد “Evie Launcher” است. در واقع بسیاری از متخصصان این لانچر را برترین لانچر اندروید تا به امروز می دانند.

ظاهر ساده ی این لانچر باعث می شود تمامی کارها در سریع ترین زمان به انجام برسند و کاربر تجربه ای روان از کار با دستگاهش کسب کند. سازندگان این لانچر، نیم نگاهی به لانچر پیش فرض گوشی های گوگل پیکسل داشته اند؛ این بدین معنی است که برای دسترسی به منوی اپلیکیشن ها باید از سمت پایین صفحه به سمت بالا سوایپ کنید و در منوی اپلیکیشن ها با اسکرول کردن به دنبال برنامه ی مورد نظر بگردید.

برترین لانچر اندروید

برترین لانچر اندروید

ویژگی های شاخص Evie Launcher

* اعلانات نقطه ای اندروید ۸
* امکان تغییر آیکون های صفحه ی قفل
* توانایی جستجو در اطلاعات داخلِ دستگاه
* شخصی سازی اپ دراور
* امکان افزایش تعداد آیکون ها در هر ردیف

این اپلیکیشن از جمع ۱۰۴,۹۶۴ کاربر توانسته است به امتیاز ۴.۷ دست پیدا کند که رقمی خیره کننده است.

می توانید Evie Launcher را از طریق این لینک دانلود کنید.

اشتراک:

۱ دیدگاه