«خبرهای فوری» در اپلیکیشن یوتیوب

0

حدود یک ماه از راه اندازی سرویس خبرهای فوری «Breaking News» یوتیوب میگذرد و ظاهرا در همین مدت کم توانسته خوب طرفدار پیدا کند.

از آنجا که اطلاع از اخبار روز دنیا برای اکثر افراد مهم است یوتیوب، تصمیم گرفت که بخش خبرهای فوری را به این سرویس اضافه کند. این قابلیت هم در اپلیکیشن و هم در وبسایت یوتیوب قابل دسترسی است.

تجربه نشان داده است کاربران پس از شنیدن یک خبر مهم و فوری، سریعا به دنبال ویدئوهای مربوط به این خبر می‌گردند. و حتی برخی سعی بر دانلود و اشتراک گذاری از یوتیوب دارند.

ظاهرا گوگل نیز متوجه این امر شده است و بخش «خبرهای فوری» را به نسخه موبایل و دسکتاپ یوتیوب اضافه کرده است. این قسمت جدید شباهت‌‌های زیادی به بخش ویدئوهای پیشنهادی در یوتیوب دارد و کاربران می‌توانند خبرهای فوری و مهم را سریعا در این بخش پیدا و مشاهده کنند.

Breaking News

Breaking News

در حال حاضر مشخص نیست که گوگل چه برنامه‌ای برای بخش خبرهای فوری در یوتیوب در سر دارد و ممکن است گوگل محبوبیت‌ خبرهای این بخش را با الگوریتم‌های خود افزایش دهد.

از طرف دیگر شاید بخش «خبرهای فوری» تنها در زمانی که خبرهای مهم و فوری در سطح دنیا اتفاق افتاده‌اند فعال باشد.

در مجموع باید گفت اضافه کردن بخش «خبرهای فوری» به یوتیوب باعث می‌شود تا رسالت این شبکه اجتماعی ویدئویی برای درجریان گرفتن کاربران از حوادث مهم، راحت‌تر صورت پذیرد.

به هر حال گوگل قصد دارد سلطه اش را در نیای تکنولوژی بیشتر و بیشتر کند. همین حالا هم برای هر کاری در عرصه وب نیازمند گوگلیم! سوال این است که؛ گوگل چه کاری نمیتواند انجام دهد؟

اشتراک:

نظرات بسته اند