بهترین آنتی ویروس اندروید

0

اندروید هم همانند سایر سیستم عامل ها، به آنتی ویروس برای محافظت از اطلاعات شما در برابر تروجان ها و بد افزار ها نیاز دارد. اما پیدا کردن یک آنتی ویروس قوی در بین انبوه اپ ها کار دشواری است.

اگرچه با یک جستجو در گوگل میتوان به تعداد زیادی از برنامه های آنتی ویروس دست یافت. اما فراموش نکنید هر برنامه ای نمیتواند به صورت کامل از اسمارت فونتان محافظت کند.

معمولا بساری از این اپلیکیشن ها فقط منابع سیستمی شما را اشغال میکنند و در عمل جندان موفق نیستند.

در این میان، تعداد معدودی آنتی ویروس ساخت شرکت های مشهور امنیتی هستند که نصبشان روی گوشی واقعا برای کاربران مفید خواهد بود.

شرکت آواست که از غول های آنتی ویروس است؛ Avast Mobile Security را برای اندروید عرضه کرده که امکان تشخیص و حذف درصد بالایی از بدافزارها را دارد. این نرم افزار امکاناتی چون بلاک کننده تماس، فایروال و حتی قابلیت قفل گوشی از راه دور را نیز در نسخه رایگانش (با تبلیغات) ارائه می کند.

Avast Mobile Security

Avast Mobile Security

از دیگر شرکت های معروف که آنتی ویروسشان ارزش نصب کردن دارد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

* بیت دیفندر
* کسپرسکی
* نورتون
* مک آفی

آنتی ویروس AhnLab V3 Mobile Security نرم افزار قدرتمند دیگری است که توسط شرکت کره ای AhnLab تولید شده و توسعه می یابد.

این آنتی ویروس شاید به شهرت موارد دیگر نباشد، اما با قدرت تشخیص 6/99 درصد در AV-Test و امکانات فراوانی از جمله پاک کردن تاریخچه مرورگر، اخطار ضدسرقت و قفل از راه دور، یکی از گزینه های خوب برای مبارزه با بدافزارهاست. نکته مثبت دیگر AhnLab V3 مصرف پایین منابع سیستمی است که آن را برای استفاده روی گوشی های قدیمی بسیار مناسب کرده است.

اشتراک:

نظرات بسته اند